Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne jobb a kislányomnak?...

Mi lenne jobb a kislányomnak? Ha az apukájával élne vagy egy "mostoha" apával?

Figyelt kérdés
Lányom fél éves. Apukája elég sokat iszik, ilyenkor kötekedő stb. Most ismerkedem egy férfival, ő rendes, dolgozik, valószínű, hogy a lányomat is szeretné. Nekem a kislányom a fontosabb ezért nem tudom mit tegyek. Lépjek ki a kapcsolatból és éljen az apukája nélkül?
2016. júl. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholista az édesapa, akkor vele nem lenne jó. De egy idegent is sokkal jobban meg kellene ismerned, mielőtt összeköltözöl vele. A lányod apja csak a szülés után kezdett inni? Ha nem, akkor miért szültél gyereket?
2016. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen nagy mértékben igen. Korábban már jártam ezzel a férfival, csak akkor máshogy döntöttem.
2016. júl. 4. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt kell bárki is? Külön élnék, férfi nélkül, míg olyan nem jön, akit teljes szívemből szeretek.
2016. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kislányod lenne a fontos, akkor nem azon tűnődnél, hogyan ugorj egy új hapsi karjaiba, hanem egyelőre lelépnél az alkoholista mellől, bár nyilván kell egy balek, aki eltart.
2016. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4es veled nagyon egyetértek ,de sajnálom a kérdezőt is mert úgy jön le valóban ,hogy nem tud megállni a saját lábán ,egy féléves mellett valószínű nem is mostanában fog.Nos ,ha mindenképp kell valaki ,akkor azt tudom mondani ,hogy egy alkoholista ,erőszakos embernél gyakorlatilag bármi jobb.Költözz össze idővel a másik férfival.
2016. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy egy alkoholista mellett nem lehet jobb a gyereknek,még ha az édes szülőjéről van is szó.De ennek olyan "ha nincs ló jó a szamár is" szaga van...gondolom a pasi is tisztában van vele,hogy ez nem szerelem,ez muszáj dolog.Szegény.
2016. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki?!Nagyon nem reagáltál a válaszokra,se jót,se rosszat.....mi szeretnél még?!
2016. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!