Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja késik a menzeszem....

3 napja késik a menzeszem. Nem várt napján és másnapján enyhe barnás folyások volt, ami azóta abba is maradt. Pé. Környékén többször is voltunk együtt a férjemmel. Eddig 2 negatív tesztet csináltam. (Nem várr 1. és 3. napján) Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Előfordult émelygés, szédülés, alhasi szurkálások, égő, érzékeny mellbimbók...
2016. febr. 1. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetsz, de egy pozitív teszt tudná alátámasztani. Lehet, hogy egy későbbi tüszőrepedésből fogant?

De az is benne van, hogy egész egyszerűen most ez egy ilyen ciklus volt, kevés vérzéssel, hormonzavarral. Az is gyanús, hogy elindult valami, de nem tudott rendesen megtapadni, és emiatt nincs kimutatható Hcg a vizeletben, viszont emiatt nincs rendes menstruáció.


Később többet fogsz tudni.

Idővel vagy pozitívat tesztelsz, ekkor ugye terhes vagy, vagy marad a negatív teszt, és esetleg megjön, vagy új ciklus kezdődik, anélkül, hogy egy megszokott menstruációd lenne. Nekem volt, hogy 56 nap múlva jött meg, mivel nem hőmérőztem/Lh teszteztem, nem tudtam eldönteni, hogy ez most két ciklus, vagy megnyújtott, de aztán jött egy rendes ciklus.


Szurkolok, hogy minden oké legyen.

2016. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Most kivárok türelemmel.
2016. febr. 2. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!