Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy fiúsabb nő mennyire lesz...

Egy fiúsabb nő mennyire lesz anyáskodó?

Figyelt kérdés

A párom az 5. hónapban van. Elég jól viseli a terhességet eddig. Csak nagyon félek ,hogy mi lesz ha megszületik a pici, mert én nem egy anyáskodó "gyerekimádó" embernek ismerem hanem egy fiús,kedves, pozitiv, csodas kisugárzással rendelkező,csendes,visszahúzódóbb személynek. Mi lesz ennek a vége?

Félreértés ne essék imadom őt csak hát nem kiszámítható :/ Mire számíthatok?



2016. júl. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

majd összedolgoztok ;)

nyilván nem ő lesz az igazi ősanya. de ketten együtt meg fogjátok oldani.

2016. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Imadni fogja es megaltod teljesen mas lesz.:) hatassal lesz ra a pici
2016. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettol o meg tokeletes anya lehet. Szerintem jo fej csajszi lehet! Szeretni fogja a gyereket es biztos vagyok benne, hogy gondoskodni is fog rola. Maximum nem veszi fel ezeket a nem mindig pozitiv 'anyukas' szerepeket, alluroket, pl onmaganak tulzott feladasa, tulfeltes, ratelepedes. Semmi gond nem lesz, nem szabad ennyire sematikusan gondolkodni.
2016. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jómagam is férfias mentalitású vagyok. Előny volt a gyerekvállalásnál is, mert nem rágom magam hülyeségeken, a gyerekkel határozott, következetes vagyok. No meg kiegyensúlyozott, mert ahogy írták, nem vagyok az a típus, aki a társadalom felé meg akar felelni.

Egyetlen vesszőparipám a gyerek fizikai biztonsága (pl. futóbiciklire sisak nélkül nem ülhet fel), de a nem maradandó sérüléseknél nem dőlök a kardomba.

2016. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!