Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatal fiús lány vagyok....

Fiatal fiús lány vagyok. Hogyan lehetne a külsőm még fiúsabb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát, öö, ez attól is függ hogy hány éves vagy, meg hogy mennyire szeretnél fiúsan kinézni. Több fajta fiús lány van, és nagyban számít az is hogy melyik nemhez vonzódsz. Ami fiús de ugyanakkor tud aranyos is lenni, az a farmer + póló, egy ilyen tornacipő-stílusú csukával például. A kapucnis pulcsi is tökéletes. A rövid haj is nagyon jól tud állni, ha hosszúkás arcú vagy vékony vagy. Sminket ne nagyon használj, csak esetleg egy minimális alapozót az arcodon, vagy mondjuk nagyon-nagyon halványan ki lehet húzni a szemed. Az ilyen lányok például tökre különlegesek, fiúsak de mégsem néznek ki úgy mint egy sátánista félig kopaszra nyírt piercinges csaj.


Viszont az is igaz hogy a fiús stílus nem minden lánynak áll jól, általában a legjobban akkor néz ki, ha kis melled van, eléggé vékony vagy, és kell hozzá egy bizonyos arcszerkezet is. Másrészt nem tudom hogy nézel ki, sajnos a legkönnyebben akkor lehetne megmondani hogy milyen ruha/haj stb. állna jól neked, ha mutatnál egy képet magadról, vagy legalább több infót adnál a külsődről. A külső pedig csak fél siker, a legtöbb a személyiségen múlik. Mennyire szeretnél fiús lenni?

2015. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem kicsi mellem van, és azt szeretném, hogy fiúnak nézzenek.
2015. nov. 28. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagd le rovidre a hajad,bo polokat es pulcsikat hordj,ami ferfi cuccok,ne fesd magad! Amugy miert szeretned h fiunak nezzenek?
2015. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne hordj rózsaszínt,és lányos cuccokat meg magassarkút de gondolom ha amúgy is fiús a stílusod ez nálad alap.Ha fiúnak szeretnél kinézni akkor szerintem a rövid haj sokat dob az összképen,és öltözködj fiúsan pl: póló,nem annyira nőies csőnadrág kapucnis pulcsi és valamilyen uniszex vagy fiús cipő pl: tornacipő,vagy sneaker.ha lányos arcod van akkor szerintem arra számíts hogy ezért lehet hogy be fognak szólogatni az emberek,ha látják hogy nem vagy fiú vagy nem tudják eldönteni nemed.
2015. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vásárolj férfi üzletben :D csak kíváncsiságból: miért jó az ha nem látják rajtad hogy lány vagy? én is elég fiús voltam, úgy kb. 8.-as koromig (most egyetemen vagyok elsős), férfi volt az összes ruhám, rövid haj, ráadásul még próbáltam is úgy mozogni, beszélni. :D de aztán valahogy kinőttem, ma már sminkelem is magam, és a magassarkú sem tabu. és ez az "életforma" valahogy sokkal jobban én vagyok :D
2015. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!