Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit nem tudsz megtenni/vagy...

Mit nem tudsz megtenni/vagy nehezebb mióta 2 gyereked van?

Figyelt kérdés
Mire gondolok pl: utazás könnyebb volt 1 gyerekkel, 1 gyerekre könnyebb megkérni nagyszülőket/babysittert, hogy vigyázzanak, magadra jóval kevesebb időd van stb.... Érdekelne, hogy miben változott az életed, mióta 2 gyereked van

2016. júl. 6. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Több szabadidőm van, pedig nagyrészt egyedül vagyok velük. A nagy 3 éves, a kicsi 5 hónapos.
2016. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem is tudok olyat mondani,ami könnyebb. Azóta minden nehezebb: vásárlás, séta, nyaralás, etetés, altatás...

EGYELŐRE még semmi sem könnyebb:)

2016. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudsz elmenni moziba, színházba, barátokkal találkozni?
2016. júl. 6. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 5 éves most a lányom senkire nem tudtam bízni .Amikor bölcsis lett akkor tudtam elmenni ide oda vásárolni moziba,de őszintén nem is hiányzott,már 33 éves vagyok hogy úgy mondjam ha lehet itthon maradok vagy gyerekprogramokat szervezek hétvégékre magunknak.Egyszerűen elég az emberekből meg a hülyeségből.Most a második van úton ez a legnagyobb örömünk főleg a lányomé egyfolytában erről kérdez és beszél.
2016. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Most vagy mar nagyon hozzaszoktam,hogy ketten vannak,vagy tenyleg nem volt hhuu,de magy valtozas...de nem tudok ugy gondolni semmire,hogy nehezebb lett.. Utazni:tokmindegy,hogy 1v2 gyereknek pakolok,es rakok be a kocsiba.nagyszulok,bebiszitter gond nelkul vallalja őket,hiszen mindketten az unokajuk es a harmadikat is nagyon várják,szóval 3at is gond nelkul bevallalnak(fiatalok,52-55 evesek)idom nem lett kevesebb magamra,hiszen egy napirendet követünk..8utan enyem a vilag,akkor fekszenek..

Harommal annyival lesz nehezebb,hogy muszaj lesz vezetnem,amit utálok,ha a ferjem nem volt eddig busszal mentunk mindenhova.

2016. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Párodra hogy marad időd? Milyen gyakran tudtok kettesben elmenni valahova? Repülős utazás milyen két gyerekkel?
2016. júl. 7. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!