Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nap...

Mit csináljak egész nap otthon még 5 hónapig? Már most beleőrülök.

Figyelt kérdés

Még 5 hónapunk van hátra, és táppénzre vett a doki. Ezzel nem is lenne baj, de 2 hete költöztünk új városba, ahol nem ismerek senkit. A környéket már bebarangoltam, így ez már nem program. Mindennap főzök, takarítok, aztán kockulok és várom haza a párom. Tudom, használjam ki, hogy pihenhetek, mert szülés után nem lesz időm, stb. De beleőrülök.. Egész nap agyalok, hülyeségeken. Soha nem voltam ilyen. Csak egyszerűen rettenetesen unatkozom és ezt hozza ki belőlem.


Próbáltam itteni baba-mama klubot keresni, sikertelenül. Próbáltam másfajta klubot, csak nyugdíjast találtam :D


Kérlek, adjatok tippeket, hogy mivel üthetném el ezt a röpke 5 hónapot napi 10 órában a 2 szobás panelban :D


Köszi! :)


2016. júl. 8. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
tanulj nyelvet otthon, vagy ha van rá keret menj el valami egyéb tanfolyamra, esetleg keress valami bedolgozós munkát, vagy kereskedj az interneten: vásárolj használt dolgokat, szedd őket össze és próbáld meg drágábban eladni..minimális üzleti érzék persze kell hozzá, és lehet hogy csak 300 Ftnak megfelelő hasznod lesz egy héten, na de az is jobb mint hülyeségeken agyalni nem? :)
2016. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pl rengeteget olvastam,kiéltem kreativitàsom folyton a gyerekszobàba csinàltam valamit. Gyerekcuccokat vàsàroltam mostam őket vasaltam. Imàdtam pepecselni velük. Sorozatokba kezdtem. Sütöttem sokat (amit előtte soha). Remélem segìtettem. :)
2016. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozo kb leirta amit irnek:)
2016. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs,az #1es irta le.
2016. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló alkalom arra, hogy találj egy hobbit magadnak. Ez később is jól jön, ha a nehézségek elől "valahová" el kell menekülni.
2016. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet, csak nekem 6 hónapom van még hátra. A takarítással lassan már tele a hócipőm, nem mintha nem lenne mit tenni-venni minden nap :P


Amivel eddig telnek a napjaim:

- angol nyelvtanulás sorozatok által (plusz most szeretnék valamilyen online tanfolyamba kezdeni)

- régi hobbikat elevenítek fel: quilling, varrás

- többet beszélgetek a barátnőkkel, sajnos csak telefonon, mert máshol élünk, de ők is ugyanebben az életszakaszban vannak, mindhármuknál jön a baba.

- egyelőre csak tervezem a gyerekszobát

- sütök/főzök

- sokat netezek, bár ez nem feltétlenül jó :P

2016. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi a hobbid? Eddig mit csináltál szabadidődben?

Én kirakózok, olvasok, sorozatot nézek, kipróbáltam több kézműves dolgot.

Mivel én is veszélyeztetett vagyok, sajnos a strandolásról, biciklizésről és egyebekről le kellett mondanom, de sétálni azért elmegyek ha nincs nagy hőség. Közben zenét hallgatok, felfedezem az eldugott játszótereket és kis üzleteket :-)

2016. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lenne 5 hónapom, annyit, de annyit bírnék olvasni!

most fejeztem be egy könyvet, amit erekként olvastam már részben... akkor meguntam, végére sem jutottam. most anyaként végigbőgtem :D


de van hobbim, azzal is simán ellennék.

tulajdonképpen nekem most sem hiányozna egy pillanatig sem a munka.

2016. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én már a legelejétől itthon vagyok, azaz 8 hónapja, szóval átérzem a helyzeted :D olvasok, intézem a baba dolgokat, mosok, vasalom a ruháit, rengeteg sorozatot néztem, sokat sütök, minél bonyolultabb és pepecselősebb süti, annál jobb :D

34hkmm

2016. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyolcas, mit olvastál? Érdekelne :)
2016. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!