Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nap...

Mit csináljak egész nap otthon még 5 hónapig? Már most beleőrülök.

Figyelt kérdés

Még 5 hónapunk van hátra, és táppénzre vett a doki. Ezzel nem is lenne baj, de 2 hete költöztünk új városba, ahol nem ismerek senkit. A környéket már bebarangoltam, így ez már nem program. Mindennap főzök, takarítok, aztán kockulok és várom haza a párom. Tudom, használjam ki, hogy pihenhetek, mert szülés után nem lesz időm, stb. De beleőrülök.. Egész nap agyalok, hülyeségeken. Soha nem voltam ilyen. Csak egyszerűen rettenetesen unatkozom és ezt hozza ki belőlem.


Próbáltam itteni baba-mama klubot keresni, sikertelenül. Próbáltam másfajta klubot, csak nyugdíjast találtam :D


Kérlek, adjatok tippeket, hogy mivel üthetném el ezt a röpke 5 hónapot napi 10 órában a 2 szobás panelban :D


Köszi! :)


2016. júl. 8. 10:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A fitness a hobbim, heti 6x jártam edzőterembe, de most el vagytok tiltva tőle. Olvasni jelenleg is olvasok, de egy óránál tovább nem igen köt le, mindig is egy pörgős ember voltam, és most nagyon nem tudom, mivel vezethetném le a fölös energiákat :( De köszönöm a tippeket
2016. júl. 8. 17:59
 12/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

A tűzpiros üveggömb


gyerekként nagymamáénál kellett a nyáriszünetben hangosan olvasnunk belőle. kb semmire nem emlékeztem belőle, csak a sztori keretére. most megszereztem, és hátfelnőttként, anyaként nagyon más...

2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!