Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elfogyna a tejem én lennék...

Ha elfogyna a tejem én lennék a világ legrosszabb anyája. Így érzem, MIÉRT?

Figyelt kérdés
Eddig háromszor volt, hogy kevés lett a tejem, de szerencsére mindig visszajött, de minden alkalommal kisebb sírógörcs jött rám, hogy utál a gyerek stb. Más is van így ezzel? Tudom hogy a tápos gyerekek is felnőnek és egészségesek, de mégis így érzem. Ja és nem vitát akarok gerjeszteni, csak érdekel érez e más is így
2009. jan. 31. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Igen! Nekem 8 hónapos a babám, és engem nagyon megviselne, ha nem szoptathatnám! Azt hiszem, nekme ugyanannira, ha nem jobban, fontos, mint neki!

Ne stresszelj, mert az nagy ellenség!

2009. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most várom az első babámat, de én már most aggódok, hogy mi lesz ha nem lesz elegendő tejem. Tudom, hogy felesleges aggódni. Le kell "szoknom" az aggodalmaskodásról. Minél többet idegeskedsz annál jobban elapad a tejed. Egyél rendesen, igyál barna sört, (heti 1-2 pohár) attól több lesz a tejed :)

Ha mégis tápszerre kerül a sor, akkor se okold magadat. Tegyél meg mindent azért, hogy legyen tejed és ha megteszed akkor nem lesz lelki ismeret furdalásod.

Sok sikert!

2009. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
miért érzed így?mert sok roszindulatú idióta szuper anyu, aki "2évig szoptat" ezt súlykolja bele a többi anyukába.
2009. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

10:16-osnak: de, ha megteszel mindent és mégsem lesz tejed, attól lelkiismeretfurdalásod még lesz ;) nekem van, pedig nem rajtam múlik.

A kérdezőnek: azért érzed így, mert sokat olvasod ezeket a fórumokat ;) mert más sem folyik a csapból, csak h szoptass-szoptass-szoptass és mindenki tud szoptatni... ez olyan, mint a biciklizés - és ha nincs biciklid, akkor veled van a baj!!! szóval, csak lazán, előbb-utóbb felnőnek, minden törekvésünk és adottságunk ellenére és majd akkor kezdődik csak igazán a lelkiismeretfurdalás, amikor látjuk majd, milyen emberré nevelődtek általunk :) ne félj! M.

2009. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most én leszidlak! :o) Legyen önbizalmad nehogy elkeseredj! Ha többször visszahoztad már tejed most is sikerülni fog! Emberek rajta csak bíztatni kell nem látjátok? Mélyponton van!! Fel a fejjel és hajrá!
2009. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! És akkor mi lesz,ha nem tudsz már tovább szoptatni,nem áll meg az élet,akkor kap a gyerek tápszert. Már eddig is nagyon jó hogy szoptattál. Fogd ezt így fel.
2009. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszoló vagyok! Annak, aki lepontozott üzenem: azt is kérdezte más is érez-e így, van e így ezzel? És leírtam az érzésem, ami tnem értem miért kell lepontozni? Nem áll meg a világ, felnő tápon is egészségesen, de nem ezt kérdezte! És tényleg rossz lenne, mert imádok szoptatni, sokat is szenvedtem a tejcsiért! Mielőtt lepontoztok bárkit is, a kérdést is el kellene olvasni, és tolerálni más véleményét, érzéseit. Mert ha valki másként gondolkodik, máris kap a fejére! Nem arra való ez a fórum, hogy tapasztalatokat cseréljünk, leírjuk érzelmeinket, főleg, ha a kérdés is ez volt!!!!! Felháborító!
2009. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ és a bíztatást

nem én pontoztam le senkit, köszi a véleményeket

2009. jan. 31. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!