Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes szülők, ha...

Több gyerekes szülők, ha bárhová költözhetnétek a világon, hová mennétek és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, lenne minden, munkahely, pénz, stb. Melyik országot választanátok?
2016. júl. 8. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%

Svájc. Most is itt élünk. Szeretjük :)

Közel van Magyarország, sokat járunk haza, máshol nem igazán tudnám elképzelni :)

2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mesélsz, miben más ott az élet? Gyerekek könnyen megszokták?
2016. júl. 8. 13:01
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Ja, miért: nagyon kedvesek az emberek, a szabályokat betartják, nagyon jó a levegő, tiszta, mindenkinek van hobbija, vannak erre nagyon jó klubok is. Nehéz beilleszkedni közéjük, de nem lehetetlen.
2016. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
Hamar megszokta a fiam. 2 éves volt, a kisteso már oda született. Fura volt neki a nyelv de fél év alatt belejött és ciki nem ciki soha nem fogom úgy beszélni a németet mint ő most :)
2016. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
Eletem legjobb dontese volt mikor 10 eve elkoltoztem a balkani Magyarorszagrol. Elheto, orszagban lakunk, ahol nem bunkoak egymassal az emberek, a gyerekemnek nem kell a kommunista rendszeru magyar iskolaban tanulnia, ahol altalanos masodikban mar tobb oranyi hazi feladat van otthonra, a korhazban nem kell lefizetni az orvosokat ahhoz, hogy normalisan ellassanak, nem kell valasztani, hogy hust vagy gyumolcsot vegyek, a buszon atadjak a helyet ha gyerekkel vagyok stb stb.
2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Most hol élsz?
2016. júl. 8. 13:22
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

HA lenne lehetőségem: Kanada, Svájc, Hollandia,Izrael, esetleg USA, Németország.

Miért? Mert bárhol élhetőbb, mint itt, a gyerekek oktatása pedig nagyon fontos.

2016. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
En Magyarorszagon elnek! Mar laktunk Skociaban es Hollandiaban is evekig es itt erzem magam a legjobban. Szerencsere sikerult normalis munkat talalni. Itt jo a klima, finom a kaja, ertem az emberek humorat. A fenti 2 orszagban vagy ez vagy az hianyzott. A gyerekek is szeretnek kozel lakni a nagyszulokhoz.
2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

Angliaban. Itt is vannak persze gondok, de a minden napi elet elhetobb. Es van jovoje a gyerekemnek.

Egyetemi apolo vagyok ( otthon vegeztem ), otthon a sz@rt pucoltam a korhazban, ugy, hogy a betegek, hozzatartozok , orvosok labtorlokent bantak velem.

Itt ? Itt kb. kiralyok az apolok! Tisztelet, szeretet mindenki reszerol, es itt nem a legaljabb munkat vegzem 5 ev egyetem utan, hanem sebet varrok, es antibiotikumot irok ha ugy latom jonak.


Azt hiszem nem kell folytatnom. :)

Viszont nagyon megdolgoztam, es megszenvedtem azert, ahova jutottam. A legtobben feladtak volna mikor 6 even at eltem 5 vadidegennel, egy akkora szobaban mint otthon egy kisebb panel furdoszoba.

2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
5 os voltam.
2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!