Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák: milyen...

Több gyerekes anyukák: milyen álmaitok/vágyaitok vannak mé a jövőre nézve, amiknek semmi köze a családhoz, gyerekekhez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre szerzek még egy szakmát. Távoktatásban fogom megcsinálni a kicsi mellett.
2016. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőben elinditani a sajat vallalkozasomat es sikerre vinni..tervezés alatt a dolog:)kesobbiekre is van tervem/vunk a ferjemmel,de az meg a jovo zenéje
2016. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tervem van, de én az egész eddigi életemet is úgy éltem le, hogy mindig kitűztem kisebb nagyobb célokat magam elé.

Szeretnék még egy másoddiplomát szerezni a szakmámban, 2 év múlva tervezem elkezdeni. Szeretnék 3. nyelvet tanulni, pontosabban már tanultam korábban, de sokat felejtettem, plusz akkor sem voltam egy erős társalgási szinten, ezt szeretném pótolni :)

Van egy 10+1-es listám arról, hogy hova szeretnék eljutni ebben az életben, ebből eddig 2+1 teljesült, jó volna jövőre megint egyet kilőni :D


Rövidtávú tervek, hogy elolvasni bizonyos könyveket, lomtalanítani (ezt minden évben megcsinálom, de mégis a kezembe akad mindig olyan limlom, amit már évek óta nem használok), kicserélni a függönyöket.

2016. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A saját vállalkozás nekem is nagy vágyam/célom, bár ennek azért a családhoz is van köze, mivel kimondottan úgy lőttem be ezt a célt, hogy itthonról tudjak dolgozni, ami három gyerek mellett nem rossz dolog.


Amit gyerekektől függetlenül, már a gyerekek előtt is nagyon szerettem volna, és egyszer talán meg is valósul: szeretnék eljutni Izlandra. 12 éves korom óta szeretnék oda elutazni, az volt a tervem, hogy 30 éves korom előtt meg is valósítom ezt az álmomat. Hát... 29 vagyok, nem hiszem, hogy egy éven belül összejön. De remélem, hogy azért pár éven belül mégis sikerül.

2016. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyelvtanulás, másoddiploma, egy jó munkahely (ami összeegyeztethető három gyerekkel), és sok utazás.
2016. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nekem nincs mindig mendennek van köze családomnak.
2016. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!