Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kismamaruháimm...

Mit csináljak a kismamaruháimmal, amik már nagyok rám? Nincs valami kismamaruha-turi vagy ilyesmi, ahová beadhatnám?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A jobb darabokat alakíttasd át, a többit meg ismerős kismamáknak ajándékozd el!
2008. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a tesz-veszre vagy a vaterára.Én a régi babakocsinkat a szomszédos településen lévő bababizományiba adtam be.
2008. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem adnék érte, ha lenne ilyen kismama turi! Megmondom őszintén én sajnálok egy kismama nadrágért 10ezer forintot kiadni, mert úgyis csak pár hónapig hordja az ember, én szívesen megvenném használtan! :)

Egyébként a www.vatera.hu tényleg jó ötlet, ott nagyon sokan árulnak használt kismama ruhákat!

2008. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!