Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye szleng, hogy...

Mi ez a hülye szleng, hogy babó? Babóóóó? Nem értem, ne haragudjatok. Baba, babám, babucim, azt még felfogom, de mire jó ez az ellenszenves szó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 18:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Hát igen.Ez most a "menő".Nekem se tetszett eleinte de megszoktam mert itt mindenki szinte csak ezt írja...
2008. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem ellenszenves.
2008. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez nem "menő"-ség. Mindenki másképp szólítja a picikéjét!Szerintem sem ellenszeves a babó!Én pl babócámnak szoktam hívni!

30 hetes pocis

2008. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
En nekem a babuci van az elso helyen hogy mennyire nem tetszik es persze a babo is, na meg a babuka..Engem nagyon zavar mikor olvasom,ugy szurja a szemem.Ettol nem itelek el senkit csak nem ertem..en a babam babamnak szolitom,kisbabam van es nem babuka,baboca,vagy babuci..en amugy eletem soraval soha nem hallottam ezeket a szavakat csak azota amiota terhes vagyok es ratalaltam erre az oldalra.
2008. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Egyébként szerintem is a baba a legjobb. De ezek a becézések... mondjuk én is csak a netes fórumokban olvasok ilyen ellenszenves megnevezéseket. Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat és boldog babázást midenkinek!
2008. szept. 28. 18:34
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
De irigylem azokat akiknek ilyen "óriási" problémáik vannak.
2008. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

Én is....

Most nem mindegy, mit mond a babájának??

Nekem is tetszik a babó, babóca, pocaklakó kifejezés.

Ha neked nem tetszik, ne használd!!!

2008. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is idétlen szó a babó, de ezek szerint mondtam én is idétlen szót, mert én a kisfiamat egy hónapos koráig babukáztam :D Hát na, mindenkinek megvan a dilije :) A fiam keresztanyja sose azt mondja, hogy baba, hanem hogy bab. Legalább is a keresztfiára.
2008. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

Örülök,hogy ráérsz ilyenekkel foglalkozni,biztos nincs sok dologod.

Én szoktam babónak hívni a kisfiamat,mert szerintem nagyon aranyos becézés.

Aprópó!

A nevét szabad becézve mondani vagy csak teljese nevén szólítsam???

Nekem te vagy ellenszeves!

2008. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek más a véleménye, mindenkinek más az ellenszenves. Én a "pocaklakótól" vagyok rosszul. A lányomat pedig BABnak hívom, mivel akkor lesz BABA, ha már megszületik ;)

Üdv 30 hetes kismami

2008. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!