Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye szleng, hogy...

Mi ez a hülye szleng, hogy babó? Babóóóó? Nem értem, ne haragudjatok. Baba, babám, babucim, azt még felfogom, de mire jó ez az ellenszenves szó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 18:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
anyádnak se, hogy miért fialt meg téged. Ennyi. Minden jót!
2008. okt. 1. 16:49
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

héhé,miért veszekedtek???kérdező ez az utolsó nem volt szép....

nekem tetszik a Babó is,bár az én fiam Róbert és Tobi,Tobikának szoktam hivni,lehet ez is ellenszeves másnak,ki-ki izlése szerint becézze a gyermekét. Mindenkinek más tetszik,evégre különbözöek vagyunk:-)))

2008. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, te tényleg nagyon sötét vagy, de az "idegállapotodra" mondjuk a kérdésed jellegéből is lehetett következtetni....

Milyen ember az, aki azon a szón, hogy BABÓ így felhúzza magát? A kommentjeidről nem is beszélve...

Erre az "anyázós" reakciódra nem térnék ki, mert ez a te műfajod, nem süllyednék le a szintedre, sőt, inkább adok egy jó tanácsot: keress fel egy ideggyógyászt, mert úgy tűnik, komoly gondjaid vannak!

2008. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
29%
Atyaisten, milyen primitív bunkó ez a kérdező.... :(((
2008. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem divat...én azt vettem észre,hogy annyira aranyos és édes a pici ,hogy egész nap babúsgatnám és mindegy hogy mit mondok neki ő mindennek örül! Én most,Bobojszának hívom.:))
2008. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak köszönöm az intelligens válaszát. :)

Ha ti támadtok és bunkóztók, én is tudok alpári módon viselkedni. Ennyi.

2008. okt. 3. 13:33
 27/31 bendzso ***** válasza:
97%

szia! szerintem nem szlenn hanem egyszerűen mindenkiből így vagy úgy kijön a szeretet a gyereke iránt. max. az lehet, h egyre több olyan szituba keveredsz, h et a szót is többethallod.

nem tudom,h van e gyereked, de ha nincs, majd meglátod: egyszerűen azon kapod magad, h infantilisebbnél infantilisebb neveken becézgeted édes kis csodácskádat. egyszer összeszámoltam, a kutyánknak 65 beceneve volt, a gyerekeim beceneveit már össze sem számoltam... csoda, h egyiknek sincs identitás-zavara.

egyszerűen szereti az ember a gyerekét és a fene nagy szeretgetésben mindenféle szó kicsúszik. néha én még a különböző beceneveket is összevonom é mire kialakul a szó, már én is hülyén nézek magamra, h te jó ég, mikre vagyok képes :)

szóval ellenszenves ide vagy oda, sokszor az ember azt sem tudja, hogy hogyan fejezze ki szavakban a gyereke felé azt a fene nagy szerelmet. hála a jó égnek az embrei fantázia kimeríthetetlen, így ezer és ezer szó kialakul.

és ha neked nme tetszik, akkor nem használod. amúgy, lehet, h egy váratlan pillanatban belőled is kicsúszik és kakor már nem is tűnik olyan ellenszenvesnek :)

2008. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

szia! azt hiszem anno én indítottam el a babó mániát. hogy miért lett babóóó 3 ó-val? hát mikor a pocimban volt kicsike, valahogy ez volt az a szó, amit kimondtam mikor először megláttam az uh-n őt odabent :). nem menőség és nem ellenszenves szerintem. ahogy vki írta már, amikor majd először látod a babádat az uh-n vmi nevet biztos mondani fogsz vhogy becézed majd. ő is volt emellett incifinci, ficánka, de leginkább babóóó volt. ahogy megszületett poszáta lett, meg bogyó, sőt bütyök is, mert olyan icike-picike volt. minden szó jelentőségét a hangszín adja és az hogy mekkora szeretettel tudod azt mondani. biztos nekem is van olyan ami ellenszenvet vált ki, de hát különbözők vagyunk. mindenesetre sok boldogságot a babóóódhoz, poszátádhoz vagy bárhogy is hívod, becézed, mert a lényeg továbbra is a szeretet. peace :))). hajrá világbéke :D. minden jót, szió

egy anyicinka

2008. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

Szia,


A Babó nem egy hülye szleng, csak egy félrehallás lehet szerintem. A Concordnak van egy baboo nevű bébihordozója. Mi azt hívjuk babónak, mert az a neve.


De egyébként mindenki úgy hívja agyerekét, ahogy akarja.

2008. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Valószínűleg úgy van, ahogy írjátok! Boldog babázást!
2008. okt. 5. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!