Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye szleng, hogy...

Mi ez a hülye szleng, hogy babó? Babóóóó? Nem értem, ne haragudjatok. Baba, babám, babucim, azt még felfogom, de mire jó ez az ellenszenves szó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 18:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
Na a pocaklakótól engem is a hideg ráz. Szerintem olyan műmájerkedés :S Meg amikor nem azt mondják, hogy terhes vagy valami hasonló, hanem hogy babás. Olyan gyerekes. Könyörgöm, felnőtt emberek vagyunk, viselkedjünk már úgy!
2008. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%

Te túlzottan is "felnőtt" vagy, nem gondolod??? És egy kicsit merev a gondolkodásod. Szerinted ki szereti az ennyire komoly embereket, mint te?

Szerintem sokan nem. Gondolkodj el magadon!

Mi köze ahhoz bárkinek is, hogy egy anya hogy becézi a babáját?????

2008. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én most meg leszek kövezve, mert én Ebihalnak is szoktam hívni, a pocakomat meg akváriumnak! Na most akkor ássam el magam?
2008. szept. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%
Hajrá Ebihal!!!!!! :))
2008. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Felnőtt? Igen, az vagyok, de akkoris irritáló jelző! És hidd el, érettebb vagyok nálad, de a te dolgod, hogy babózod a kölyköd. Minden jót%
2008. szept. 30. 14:50
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt nem neked írtam, hanem neki: "tegnap 22:24".

Másrészt: 38 éves vagyok, nem tudom, miből gondolod látatlanban, hogy "érettebb" vagy nálam. Milyen szempontból. Ráérni biztos ráérsz, ha hülye kérdéseket van időd feltenni. Ha valaki nem úgy válaszol, ahogy szeretnéd, akkor fel vagy háborodva. Máskor írd oda, mit válaszolhatunk, naccságos asszony!

KÖLYKÖD pedig neked van (már ha van), nekem maximum gyerekem, babám, vagy BABÓÓÓÓÓÓÓM!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

ja bocs: kölköd...


na minden jót! becézd, ahogy akarod!

2008. szept. 30. 20:46
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

szerintem a nők teljesen átszellemülnek a babájuktól!nekem sajnos még nincs,de ha az isten megsegít,és sikerül teherbe esnek,minden féle becézéssel élek majd!!nekem tetszik mind,ami a babával kapcsi!!csak lenne már!

egyébként,kérdező,szerintem a "kölyköd"szó százszor rosszabb!

2008. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tudom, és ezt irónikusan értettem... csak mert kapom itt az osztást, holott feltettem egy kérdést, amire érdekelt a válasz, mert számomra zavaró, de némelyek komoly harcba szálltak. A baba az baba.
2008. okt. 1. 00:12
 20/31 anonim ***** válasza:
55%

TE szálltál harcba... TE kezdted, aztán amikor nem bólogatott mindenki, TE folytattad, és jó lenne, ha mostmár abba is hagynád.

Mindenki úgy becézi a babáját, ahogy akarja, neked ehhez semmi közöd!

2008. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!