Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérjek bocsánatot, mégis mit...

Kérjek bocsánatot, mégis mit kellene mondanom?

Figyelt kérdés

Kisfiam ovis társának (mint kesobb kiderült az édesanyjának) többször is mamának tituláltam. Mint ma kiderült az édesanyja. Eddig soha nem mondta, sem ő sem a kisfiú.

A nő 50 körüli, talán picit több is lehet. Eddig egész jóban voltunk, nem tudom, hogy ellnézést kellene e kérnem tőle?

Soha nem gondoltam volna róla, hogy a kisfiú édesanyja.


2016. júl. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éreztette veled hogy haragudna vagy ilyesmi?ha nem ,akkor szerintem hagyd annyiban,ne említsd
2016. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, valószínűleg elpirultam, ők meg elmentek.

Arról beszéltem, hogy a mi szüleink sajnos messze laknak így fele annyi segítséget sem kapunk mint az ő gyermeke, mert látom hogy sűrűn jön xy-ért az oviba (ő előtte mondta, hogy már nagyon fáradt) és, hogy mennyire ragaszkodik hozzá az unokája stb.... Ő meg hallgatott, a végén mondta csak meg, hogy xy a fia és nem az unokája. Én nagyon meglepődtem és picit megilyedtem, mert nem akartam megsérteni, komolyan nagyon megkedveltem.

2016. júl. 15. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát így én igen, elnézést kérnék tőle, mikor legközelebb beszélgetünk és alkalmasnak találom a szitut.
2016. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
En is elmondanam, hogy nem akartam megbantani, es kernem, hogy ne haragudjon.
2016. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki 45 évesen szül, akkor ezzel kell együtt élnie, hogy mamának nézik. Ez van.
2016. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!