Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj a szakítás, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a szakítás, de tudod ez a helyes. De te mégis a bocsánat kérésre vársz! Vajon egy nagyon büszke ember bocsánatot kér, ha 1 picit is szeret?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmemmel szeret igen. Mi az oka a szakításnak? Ez is tényező
2014. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret akkor igen...én az érzelmeimmel tartom sakkban az egómat, erre rá kell érezni szerintem, mert régen nekem sem ment...de azóta tudok őszintén bocsánatot kérni és tényleg kimutatni a megbánásomat :) szóval a szeretet erős, de lehet csak belül fogja emészteni, mert túlságosan büszke...de ha erősíted a szeretet akkor biztos bocsánatot kér...a szakítás nem mindig jó megoldás, általában meg lehet oldani máshogy is, csak a felek nem akarnak vele nyűglődni...


21F

2014. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam,hogy nemfog bocsit kérni,ha makacs is,akkor plàne.

21/L

2014. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon büszke ember is feladhatja a büszkeségét ha igazàn szeret tapasztalat
2014. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát az egyik az hogy le alázta a női büszkeségem

És másik az hogy nem enged sehova se bezár mint 1 madarat

2014. júl. 16. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 ismét:

A hűség, az őszinteség és a bizalom egy kapcsolat alapja...ő nem bízik benned valószínűleg...

2014. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ha bezár akkor ezzel nem javít , hanem sőt... Hiába szeretem

az életemnél is jobban!De nem ér semmit bizalom nélkül

Én adjak ő nem add

Mikor ő megse érdemli a bizalmam

2014. júl. 16. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:

#2:

meg kéne bízzon benned és meg kellene tanulni kimutatni a szeretetét!

2014. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

réggen csodálatos ember volt

de egy ideje ilyen

Sajnos sose fogja ezt megtanulni

ezért is lett vége

mert én ezt nem birom


és a legkakáb az hogy a réggi szép emlékekért sem , kért bocsánatot és nem harcol

hanem rá tesz 1 lapátal

2014. júl. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!