Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki elkottette magat?...

Van, aki elkottette magat? Hany eve volt, jo dontes volt? Nem lett belole (egeszsegi) problema?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy más megbánta-e,azt nem tudom,de részemről életem 4. legjobb döntése volt.Az előző 3 a gyerekeink.....az is igaz,hogy én/mi 42 évesek voltunk(2015 márciusában műtöttek),több gyereket tényleg nem terveztünk,és én már tényleg nem akartam rizikózni(anyumnak 55 évesen múlt el az addig rendszeres mensije,én mindhárom gyerekkel elsőre teherbe estem(a 3. nál már elmúltam 39 éves).Ennek másfél éve,és én olyan szinten felszabadultam,hogy az csak na.Nem kell minden hónapban aggódnom,pedig lehetne rá okom,a ciklusom pontos,28 napos,és a múltkori rákszűrés alkalmával az UH vizsgálaton a dokinőm 2 érett petesejtet látott....na,már csak az hiányozna,hogy teherbe essek,közel a 44. szülinapomhoz.Azt Neked kell tudnod,hogy mik a lehetőségeit.Azt tudod,hogy a jelenlegi rendelkezés szerint 3 gyerek vagy betöltött 40. életkor szükséges hozzá?És még akkor se ingyenes,mert az OEP nem támogatja.Én tavaly 108 ezer ft-ot fizettem érte(az ár kórházanként változó).
2016. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

36 vagyok, nemsokara szuletik a harmadik gyerekunk. En sem szeretnek tobb gyereket, mindegyik terhessegem problemas volt, csomo mindenen kellett aggodni, a mostani mindenen tultesz. Eleve harom gyerekben gondolkodtunk, de igy plane nem szeretnek rizikozni. Hormont szedni ennyi idosen mar nem szeretnek, egy rakat rossz sztori van a spiralrol a barati korunkben, ovszerezni eveken at, na ne...

A ferjem is erosen gondolkodik azon, hogy elkottesse magat, de en tenyleg nem szeretnek tobbet terhes lenni, szoval egyre tobbet gondolkodom az elkottetesen.

Viszont pont multkor olvastam, hogy valakinek mehen kivuli terhessege volt a mutet utan. Neked milyen tipusu muteted volt? Tenyleg lehet ilyen?

2016. júl. 15. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól csináltak.Nekem mindkét petevezetékemet elégették(egész pontosan ez áll a papíromon:Sterilisatio laparoscopia bipol. elektródával).Semmi negatív hatás nem ért,sem akkor,se utána,se azóta!
2016. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem 3,5 éve kötöttek el. Nagyon-nagyon jó döntés volt, szuper, higy nem kell figlalkozni a védekezéssel. Eü. szempontból sem tudnék negatívat mondani, semmi nem változott.
2016. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve köttettem el.Negyedik császárnál csinálta az orvos,miután már kiemelték a babát.Így néhány perccel tovább tartott a műtét.Ebben az esetben nem kell pluszban fizetni érte!Hogy jó döntés volt-e?Igen,mert 4 császár is sok!Eddig semmi problémám nincs!Az elköttetésen gondolkozol?
2016. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Igen, nagyon gondolkodom az elkottetesen, meg utanakerdezek a dokinal is, csak annyi baj van igy is ezzel a terhessegemmel, hogy mindig vannak ennel elorebbvalo megbeszelendo kerdesek.

Az elso kettot termeszetesen szultem, egyenlore nem.emrult fel a csaszar, bar tobb ok miatt is lehetne, igy ezt is at kell beszelni, hogy pl termeszetes szules utan ez hogy van.

2016. júl. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!