Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kismama egészségi okok...

Csoba ildiko kérdése:

Ha a kismama egészségi okok miatt csak császárral szülhet, akkor megvárják a szülés megindulását, utána császározzák meg? Hogy működik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiirtak a csaszart a 38. Hetre. (De nem varta meg a kisasszony, 37. Heten nekiindult, vittek egybol a mutobe)
2014. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben nem várják meg a 40-ik hetet a császár kiirásása?
2014. dec. 4. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
38. hétre írták ki a programozott császárom.El kellet menni altatóorvoshoz konzultálni a kiírt napon 7 re bemenni a kórházba. Ott bekötötték az infúziót megkaptam az antibiotikumot,savlekötőt,majd amikor a műtőben megkaptam az érzéstelenítőt akkor a katétert is.
2014. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy belekérdezek, de érint a téma. Azt meg tudjátok mondani, hogy mennyi ideig tart a császár? Nekem olyan fura, hogy ébren vagyok, az orvos meg vágja a hasam, stb. Tudom, hogy nem érzem, de a tudat elég ijesztő.
2014. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmet 38+3napra írták ki császárra.

Sajnos 37+0-megindult a kislánya,2600 50cm lett,de makk egészséges. Ma mentek haza :)

37hkm

2014. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. babámmal 38. hétre írtak ki programozott császárra. 3. gyerkőcnél úgy beszéltük meg, hogy valamikor a betöltött 37. hét után, de még a 38. előtt. Nem várta ki, 33 hetesen korababa lett.
2014. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.engem állítólag a szemem miatt és a baba súly amiatt császározott a dokim (szemész engedte volna, baba 4 kg feletti lett) .hagytak vajúdni pár órát.babának is fel kell készülnie a szülésre még így is. Azt én sem tudom meddig tartott a műtét szerintem 40-45 perc is lehetett a picit hamar kiemelték utána varrtak az tovább tartott..én lelkileg olyan sokkot kaptam hogy hihetetlen , még csak két hete történt, fáj a sebem nehéz a babám .nem akartam császárt még is az lett.remélem a lelki és testi része hamar gyógyul.bocsi ez hosszú lett.
2014. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!