Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtátok a bébiőrt?

Meddig használtátok a bébiőrt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem van egy legzesfigyelom es egy babyphone kulon. elobbit egy eves kora ota nem hasznaljuk. a babyphonet termeszetesen még igen pl ha kertbe megyek mig alszik. 2 eves
2016. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 éves múlt a fiam,még mindig használjuk, mert a lakás két végén vannak a szobáink, nem hallanám meg, ha baja van. Ő nem mászkál ki, ha esetleg rosszat álmodik is csak sír az ágyában, úgyhogy nekünk kell a bébiőr. A légzésfigyelőt 11 hónaposan hagytuk el.
2016. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amíg aludt délután, én általában ha kimentem a kertbe, kihasználva, hogy nyugi van :)

ki tudott már akkor is jönni utánam, meg tudta, hogy hol keressen, de nyugodtabb voltam, hogy hallottam, már mocorog :)

2016. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!