Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyobb - másfél év körüli -...

Nagyobb - másfél év körüli - gyereketek szokott elaludni ebéd közben?

Figyelt kérdés

Az enyém 16,5 hónapos, de még soha, egyetlen egyszer se aludt el ebéd evés közben. Láttam pár édes, jópofa videot erről, mikor bebólint a kicsi etetés közben.


Mikor fordul ez elő? Mennyi idősen? Vagy nálunk ez kimarad végleg? :(( Legalább egyszer lehetne.. :)


2010. ápr. 15. 22:51
 1/4 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


A fiam 17 honapos es nem egyszer elofordult mar. Semmi jele hogy almos, max. asit 1-et, aztan elfordulok valamiert, a kovetkezo pillanatban mar alszik is, de van ugy hogy csukott szemmel meg tatja a szajat a kajaert. :) Nagyon edesek ilyenkor.

2010. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Istenem!!!! Micsoda helyes lehet!!:-)

Az én kislányom amúgy sem egy alvógép, de talán olyan 7 hónapos lehetett, mikor egyszer elbólogatott evés közben. Semmi különös nem volt, nem esett a feje a tányérba, nem horkolt, csak elszundított. Óvatosan kivettem a hordozóból, akkor még abban evett, de mire a szobaajtóig értünk, már nyoma sem volt a fáradtságnak. Kezdhettük az ebédet előről! :-)

De láttam már néhány filmet én is erről, annyira édik!

2010. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. De ennek az az oka, hogy ő ha álmos, akkor inkább nem eszik, hanem megy aludni. Szívesebben eszik, ha ébredés után van: szóval ha kipihent. Így az én 16 hósom mindig ébredés után ebédel. Soha nem ébred fel arra, hogy éhes lenne.
2010. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Igen, az enyém is ilyen, inkább nyűglődik, és nem eszik. Ha felébred, utána eszik :) Pedig egyszer úgy megnéztem volna a gyerekemet így... :)) Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!