Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok így kistesót?

Ti vállalnátok így kistesót?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik,keveset van itthon. Segítségem nincs. A nagy 3 éves. Nagyon szeretnék még egy babát,de félek,hogy nem bírnám.
2016. júl. 17. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én egyet sem vállalnék úgy, hogy nem élek együtt a férjemmel és nem azért mert nem bírnám.
2016. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ezt neked kell tudni.

Valaki simán nevel úgy 3 gyereket, hogy apuka külföldön dolgozik, mások meg egy gyerek mellett is sokat veszekednek és elválnak, mert anyukának nehéz segítség nélkül és tulajdonképpen van apuka, anyuka, de nem igazán együtt.

Én csak úgy vállalnék gyereket, és vállaltam is, hogy ketten egyaránt részt veszünk a nevelésében.

Nyilván van olyan, hogy meg kell kockáztatni a megélhetésért a külföldi munkát, de ha valaki úgy érzi, hogy emiatt egyedül nem birkózik meg az otthoni feladatokkal, akkor inkább ne vállaljon. Szerintem...

2016. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Gyereknek apa is kell, már 3 éves korban is. Az, hogy elvégzed a házimunkát az még nem elég a gyereknek a fejlődéshez.
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem vallalnâm ugyanis,az ilyen hazassagnak csak addig van jövője míg az egyik fel a tavolsag miatt fere nem lép,persze szerencse ha nem derul ki.


Kerdezo miert a második gyerek, ha a férjed el, szinte nem is eltel együtt?

Ezt a kistesos dolgot a férjed is szeretne?? Vagy ezt csak te szeretned.


Én biztos azon lennek hogy, elsonek a csaladom legyen együtt -es ,csak uttana terveznem a kistesot.

2016. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 hetet vann kinn, kettőt itthon. Abban a két hétben nagyon jó,nem a mindennapoktól félek,inkább a kivételes helyzetektől,pl múlt hónapban kisfiammal 2 napot kórházban voltunk... Otthon nem lenne gond. Ő jobban szeretné a babát,persze én is,de így nehezebb a döntés!
2016. júl. 17. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem is külföldön,úgy mint tiéd 4hetet.Három gyereket nevelünk,igaz a legkisebb is 6éves lesz már! De mikor kettő volt is dogozott kint..semmi "fejlődési rendellenesség"ben nem szenvednek a gyerekeink,mert apa nem itthon alszik! Imádják az apjukat,napi szinten telefon skyp,apán is múlik azért! Én bele vágnék :)
2016. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én is jól le leszek pontozva,mint az utolsó. Aki nem él ebben nem tudja hogy milyen rájuk sztem ne is hallgass,én úgy unom már ezt hogy akinek a férje külföldön van azt tuti megcsalják.Az én férjem is kint van.Van hogy minden 7végén jön van hogy csak 2 hetente eddig a max 5 hét volt. Szerintem az egy teljesen jó idő ha 4 hetente jön és 2 hétig itthon van. Mi most várjuk a 3. babát . Én dolgozom gyereket nevelek ,nem vok egy para anyuka tök jól elboldugolok a gyerekeimmel...néha rászorulok Anyukámra de az is ritka. Azt te tudhatod csak hogy mit bírsz mennyire vagy stresszes,én bevállalnám....be is vállaltam ugye. A házasságunk tök jó,megbízunk egymásban a szexre szinte rákészülünk mintha randiznánk mikor végre hazajön. Mondhatom hogy a környezetemben kevés olyan kapcsolat van mint a miénk..hiába kint a ferjem. A gyerekeim nap mint nap látjak,beszélnek vele, 6 éves és 2 évesem van.
2016. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# inkább csak irigység..aki hangoztatja,hogy így úgy szent élet titokban csal,lop hazudik..
2016. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Snorri ***** válasza:
Ha szeretnétek, akkor persze. Nem attól lesz valaki boldog család, ha apa itthon dolgozik. Szerintem ti többet vagytok együtt. Van valaki, akire számíthatsz ilyen helyzetekben, amit írtál?
2016. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bírod,akkor vállaljátok.Ne ezen múljon egy kis élet,gondolom amúgy sem akar örökre kint maradni.
2016. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!