Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem a fejébe vette,...

A feleségem a fejébe vette, hogy az elhunyt barátnője után nevezi el a születendö kislányunkat . Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Nekem a tény is morbrid meg maga a név sem tetszik.

2016. júl. 18. 17:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, hogy a feleséged barátnőjét Adolf Hitlerhez hasonlítottad, hiszen eddig az jött le, hogy az ő életét vették el, nem ő volt a gyilkos.

Természetesen nem vitatom, hogy szörnyű érzéseid vannak a Judit névtől, csak éppen elég általánosan fogalmaztál arról, hogy egy elhunyt rokonról és egy elhunyt barátról elnevezni a gyereket más dolog. Én erre kérdeztem, hogy miben más, mármint általánosan, alapesetben, nem pedig a ti speciális esetetekre vonatkozóan.

De inkább hagyjuk.

Lehet, hogy egy jó pszichológus segíthetne a feleségednek a gyásza egészséges feldolgozásában.

2016. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%

Elég baj, ha neked egy emberből csak a halála az emlék.

Vagy nagyon sötét vagy, vagy szórakozol.

2016. júl. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%

Ha te pontoztál le, kérdező, akkor megmondom neked, hogy nem lehetsz valami jó szövegértelmező. Amúgy is ingerülten, támadóan válaszoltál már először is, de ha azóta se voltál képes lenyugodni, akkor szerintem ketten menjetek pszichológushoz.

A lányodnak meg kitartást az életben.

2016. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Van is kedvem a pontozással bajlódni...Nem csak a kérdező pontozhat.
2016. júl. 19. 10:04
 25/27 anonim ***** válasza:
80%

Ismeros szitu

Anyukam legjobb baratnoje 14 evesen elhunyt leukemiaban. Anyukam elhatarozta,hogy ha lesz lanya akkor az elhunyt baratnoje utan Rebekanak fogja nevezni a lanyat. Persze miutan felesegul ment Apamhoz es terhes lett ,Apam hallani sem akart rola. Megszuletett a noverem es masik nevet kapott (Rahel), majd 2 ev mulva en de Apam meg mindig nem engedte ,hogy Rebekanak nevezzenek (Noemi lettem). Utanam 3 evre megszuletett az ocsem viszont az ocsem utan 15 honappal megszuletett a hugom , Apa itt is megvetozta de mar a terhesseg alatt , olyan nevet kapott a hugom amit kervenyezni kellett ( Dorkas). Utana nem terveztek tobb gyereket. 4 eves volt a hugom mikor kiderult,hogy Anyanak valoszinu mellrakja van. Akkor Apam nagyon megijedt, sok-sok heten at imadkozott es igeretet tett Istennek ha Anyam meggyogyul akkor vallalnak meg 1 babat. ( mi keresztenyek vagyunk ) A kovetkezo kontrolon mar nem lattak daganatot Anya melleben. Utana Anya hamar terhes lett es felidos terhes volt mikor kiderult,hogy kislany . Akkor Apam mondta,hogy legyen Rebeka a neve (aki raadasul Anya szuletesnapjan szuletett) :)

2016. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi left a sztori vége? Mi lett a kislány neve?
2017. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mi lett a kislány neve?
2018. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!