Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tejfakaszt...

Mi a véleményetek a tejfakasztó buliról?

Figyelt kérdés
Nálatok volt/lesz? Ha igen/nem miért? Ennyire divat lett mostanság? Mi értelme van ennek?

#születés #buli #tejfaakasztó
2016. júl. 19. 15:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Értem :) Szóval itt csak az a jó válasz, hogy MEKKORA KVA JÓ DOLOG A TEJFAKASZTÓ. Az kap 100%-ot, aki nem tart az 0%.. :D Érdekes arcok vagytok ti.. na bye.
2016. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

Nalunk nem volt. Amúgy sem vagyunk bulizósak, az ünnepeken dolgozni szoktunk nem bulizni...

Így a gyerek születésénél sem bulizott a férjem.

Inni meg SOHA nem szokott egy kortyot sem. Szülés után sem tette.

2016. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt. Férjem nem igényelte, én pedig nem bántam. Jött be minden nap, hozta ami kimaradt a bőröndből, vitte a szennyest. Babázott, otthon pedig összerakta a kiságyat és takarított, mert vmivel előbb jött és nem voltunk készen. Amikor két hét múlva visszament dolgozni, "koccintott" a munkatársaival munkaidőben. Kávét ittak.
2016. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%

Fogalmam sincs, hogy volt-e vagy sem. De gyanítom nem volt. Munka után minden nap bejött a kórházba a férjem, amíg lehetett, reggelente meg korán kelt dolgozni. Kétlem, hogy ebbe belefért volna egy alapos dajdajozás a haverokkal.


De amúgy ha tartott is (volna) sem érdekel, felnőtt ember, azt csinál(t) amit akar. Nem mondott le közös programot azért, hogy kocsmázhasson.

2016. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Exem a barátai gyerekénél volt azon,miénken nem,pedig idősebb. Bár öt hivták erre,magától nem volt eszébe. Jelenlegi páromnak cégnél lesz valami,inkább pelus torta,süti,üdítő. Kollégáék is majdnem akkorra várják. Párom nem iszik soha,én se. A naggyal lesz lehet,vagy ha nem,akkor is munka,és onnan be hozzánk majd. Ő nem ilyen túl társasági lény. Illetve az,de velünk jobban szeret lenni.
2016. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk mindhárom gyereknél volt.Ez nem mostanság divat.A legnagyobb gyerekünk 1992-ben született,és akkor is tartott....
2016. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

nálunk pisiltető bulinak hívják, na az a gáz név, akkor már a tejfakasztó mérföldkövekkel jobb.


elsőnél volt, jól érezték magukat. most másképp lesz, mert a nagyra ugye ő vigyáz, így majd akkor lesz ha hazajöttünk és lehet kocsmázni mennek. tőlem lehetne itt is a kertben, de leszavaztak a srácok.

2016. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ! :)

Mindenkinek ment a zöld pacsi, emberek vagyunk különböző véleménnyel stb így tőlem senki nem kapott mínuszt!

Nekünk még van idő bőven a babuci születéséig.

Párom nincs oda a buliért így lehet nálunk nem lesz. De majd meglátja mikor ott tartunk. :)

Baráti köreiben csak egy srác tartott ilyet.

2016. júl. 19. 21:07
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Pont annyi értelme van szerintem, mint bármilyen alkalomnak, amikor összegyűlhetnek az emberek bulizni, ünnepelni.

Nem tudom, hogy régebben divat volt-e, nem kérdeztem meg még nálam idősebbektől. De gyanítom, hogy korábban is voltak ilyen alkalmak, amikor apuka összecsődítette a baráti bandát, és ittak egyet (vagy többet) a gyerek érkezésére. Nekem az elnevezés viszonylag új, lehet, hogy korábban más neve volt, vagy nem volt külön neve.

Nálunk nem hiszem, hogy lesz, nekem mindegy volna, de a férjem alapvetően nem egy iszogatós, bulizós típus. Ha neki nincs rá igénye, akkor ez van.

2016. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

6#

A spermafakasztáson kifeküdtem. :D

2016. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!