Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szereti a babakocsit?

Nem szereti a babakocsit?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam de ha babakocsiban van sír. Akárhogy zötyögtetem, megfordítom sehogy sem jó. El sem alszik benne, volt hogy 2 órát sétáltam vele, végig sírt, ahogy kivettem elhalgatott. Kocsiba a hordozóban is ugyanez a helyzet. Hordozni sem tudom mert ha befele magam fele van akkor sír, kifele fordítva szeret csak lenni. Meg fogja szokni vagy mit csináljak? Van még 2 gyerekem és ha megyünk valahova csak jó lenne a babakocsi. Nézem a homokozóban a sok anyukát, ülnek a nagyok játszanak, a kicsi meg alszik a babakocsiban... Az enyémmeg ordít.

2016. júl. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta kb 2,5 hónapos korban kezdte, egyébként ugyanekkor kezdődtek az otthoni altatási problémák. Nekem első babám. Így könnyebb volt, a levegőzés úgy nézett ki, hogy leültünk vele a játszótérre. 1 hónap alatt nagyon meguntam, hogy sehova nem jutok el és inkább elringattam mielőtt babakocsiba tettem. De fél órám volt csak mert aztán felkelt és sírt. Ez nem tartott sokáig. 4 hónapos korában egyszer (pont a szülinapomon) teljesen váratlanul nem ébredt fel fél óra alvás után, csak 2 óra után. Ezután nem altattam már el, simán beraktam a kocsiba és szépen elaludt. Ekkor ez ment egy ideig aztán már kevesebbet vagy később aludt el mikor mi de ritkán nyafogott, sírás már nem volt.
2016. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szokta meg, viszont a hordozást szereti, de nem minden eszközt. Próbáld meg hátra kötni magasabbra v a csípődre tenni.
2016. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hordozd kifelé fordítva, nagyon egészségtelen. Háton hordozást nem próbáltad még? Feléd van ugyan fordítva, de sokkal többet lát úgy, mint elöl hordozva.


Egyébként ez a babakocsiban sírás az elejétől így van, vagy csak mostanában kezdődött? Mert ha új dolog, akkor szerintem el is múlik majd.

2016. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kezdettől fogva így van,sosem aludt el benne. ha vásárolni megyünk is katasztrófa.
2016. júl. 23. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!