Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszobába szőnyegpadló...

Gyerekszobába szőnyegpadló vagy laminált padló lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Most vettünk házat és hát ráfér a felújítás... :-) Jelenleg linóleum van abban a szobában. Nektek mi van,szeretitek? Szőnyegpadló jó lenne mert meleg(ebb),de ugye nehéz tisztán tartani. Én asztmás is vagyok... Lamináltat meg könnyű tisztán tartani,viszont hideg szerintem. Mit javasoltok? 4 és 2 évesek a gyerekek...
2016. júl. 24. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Laminált padló játszószőnyeggel (vagy habtapival). Könnyű takarítani és nem is hideg, ha a szőnyeg koszos lesz csak feltekered és kisúrolod a kádban. Plusz a kis szőnyeget könnyebb is lecserélni, ha a gyerekek stílusa megváltozna.
2016. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Laminált!

Ha allergiás lesz később valamelyik, szedhetitek fel.

Kiömlik rajta bármi, jön egy hányós-hasmenős, vagy csak szimplán nem megy a szobatisztaság...

Addig meg tehetsz rá szőnyeget, ha akarsz.

Ha amúgy is csak aludnimennek oda, akkor felfázni sem fognak ott.

2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Laminalt.

Nem esznek fent, de ha betegek lesznek hanynak, ha beteg lesz viszel fel teat, ha idosebbek lesznek ok visznek fel innivalot, kesobb akarnak majd akvariumot , festenek stb.

Nem kusznak masznak mar, hogy baj, ha hideg , amugy a laminalt nem hideg egyalatalan. A padloszonyeg jo, DE 3-4 evente erdemes cserelni a higienia miatt, arra mg kinek telik?

2016. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve szonyegpadloval kezdtük majd iden laminalt ra cseréltünk..


Egyszer ki öntötte a vizet (2 eves volt) es nem szólt en pedig nem lattam meg, büdös lett es foltos... Egyszer pedig bepisilt, azota utaltam...


Laminalt padlonk van es azon egy kis szonyeg ha jatszani akarna, a kicsinek meg habtapi van.

2016. júl. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Laminált padlóra is rakhatsz szőnyeget hogy ha mondjuk a földön akarnak játszani arra üljenek, és az sokkal jobb mert el tudod vinni szőnyegtisztítóba míg a padlószőnyeg nem valami praktikus.
2016. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk laminált padló van a gyerekszobában is, és habtapi. Sokkal egyszerűbb így, mintha szőnyeg lenne.
2016. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Laminált padló, rajta darabszőnyeg. Én spec nem szeretem a szőnyegpadlót. A lamináltat nagyon könnyű kezelni, a szőnyeg meg nem fix.
2016. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fiam is, férjem is allergiás asztmás.

Nálunk is laminált padló van, azon rongyszőnyeg. nem hideg egyáltalán.

2016. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!