Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hazafiasságra...

Hogyan lehet hazafiasságra nevelni a gyereket?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem lesz akkora magyar mint én. 16 éves a fiam és nem látom azt, hogy kellőképpen elszánt lenne a hazájával kapcsolatban. Hogyan lehet változtatni ezen?

2016. júl. 27. 00:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%

Jah...tankkal...persze...az gondolom meg se fordul a fejedben, hogy jó nekik úgy, ahogy vannak? Ha annyira vissza akarnának csatlakozni, már rég megtehették volna, ugyanis aki kérte, az pár éve automatikusan magyar állampolgár lett...jelzem, elég kevesen kérték.

Nem hazafi vagy, hanem sötét.

2016. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%

20 válaszoló.

Kérdező a válaszában illetve a hozzászólásában megadta a választ 😂

Tankkal akár indulni a fiával a hazafiassagot bemutatja majd.

Az országot magànak akarja ,már nem is jó neki mint közmunkás 😂😂


Bocsi kérdező de én még mindig ezzen nevetek

2016. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16 évest, kérlek szépen, sehogy. Eddig lehetett volna.
2016. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne bárki is elszánt a hazájához?

-Nem tudok úgy kimenni futni egyet hogy egy részeg agyontetovált ,,díszmagyar" proletár belém ne kössön.

-Itt mindenki meglop, becsap, átver, lenéz, megaláz mindenkit.


Erre a népre legyek büszke? És harcoljak értük? ott poshadjanak meg ezek ahol vannak! És ezt a viselkedést nem a liberálisok csinálják, hanem a ,,díszmagyarok", az utolsó leheletét is kiverik ennek a nemzetnek, legalábbis belőlem 16 évesen kiverték, és elhatároztam hogy nekem nem lesz meghatározó dolog a magyarságom.

2016. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%

Rájöttem hogy ez nem az én közösségem, ahogy arra is hogy a ,,Nagy Magyarok" többsége gyűlölködő majom. László lengetésen és körülöttünk lévő népek gyilkolási gondolatán túl semmire nem képesek, csak gyűlölködnek és megpróbálnak másokat alázni hogy ellensúlyozzák saját semmirekellőségüket.


Alig ismerem a világot, de azt tudom hogy nem a magyar az a közösség akiért én harcolni akarok. Sokkal több rosszat mint jót kapok tőlük, annak ellenére hogy én igyekszek mindenkivel csak jót tenni.

2016. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
0%

Szerintem azokat a kérdéseket amiknél akár egyetlen válaszban (5. válasz) is szó van erről sumér-magyar hülyeségről, azonnal a Humor kategóriába kellene tenni.


A kérdezőnek:

Apa zenél - WNTS: Magyar vagyok

Részlet


...Magyar vagyok ezért tudom, hogy:

Mindenki magyar e földtekén,

Mindenki magyar DE FŐLEG ÉN!

2017. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!