Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önző dolog lenne gyerekek...

Önző dolog lenne gyerekek nélkül, kettesben nyaralni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves és 1 éves gyermekünk. Imádom őket, de kezdek nagyon fáradni, türelmetlen is vagyok mind a párommal, mind velük. Arra gondoltam, 1 hétre elmennénk tengerhez a férjemmel. Anyukámra bíznám a gyerekeket, őt nap mint nap látják, vigyázott is már rájuk, volt, hogy ott aludtak náluk. Ilyen messzire és ilyen sok időre félek magukra hagyni őket, viszont jó lenne pihenni és kettesben lenni a férjemmel.
2016. júl. 28. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Mindenkinek mások az igényei.Nekem egy másfél évesem van,eszembe sem jutna még lepasszolni.Ha nyaralunk,akkor csak együtt.
2016. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem. Egyébként is kicsik még ahhoz, hogy megértsék, most nem otthon vannak, hanem különlegesebb helyen.

Meg írtad, hogy fáradt és türelmetlen vagy. Pont jól jönne ez a kis kikapcsolódás.

2016. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem lenne önző. Ha jól megvannak anyukáddal, és megbízol benne, akkor menjetek. Telefonon vagy neten tudjátok a kapcsolatot tartani.
2016. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen. Nekünk eszünkbe nem jutna a gyereket kihagyni a nyaralásból. Szerencsére velünk sem csináltak ilyet a szüleink.
2016. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy, hogy önző vagy nem önző?? Elfáradtál, szeretnél pihenni, meg tudod oldani. Akkor? Kinek mi köze hozzá? Utálom az ilyen álszent kérdéseket, hogy: attól rossz anya leszek.... önző dolog....szívtelen anya vagyok, ha.... Hiszen, a kérdező is tudja, hogy nem.

Miért kell azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak mások? Éld a magad életét, úgy ahogy neked jó! (meg nyilván a családodnak)

2016. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Én egy 1 évest biztos nem bíznék egy hétig másra, főleg nem úgy, hogy elutazom külföldre. Ha mindenképp ki szeretnél kapcsolódni, szerintem egy belföldi wellness-hétvége sokkal jobb lenne. Hiányoznának is egy hétig, és haza sem tudnátok jönni, ha szükséges.
2016. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Az egy éves még túl kicsi. Gondolom nem beszél, hogy akarod elmagyarázni neki, hogy 6-ot alszik, és anyáék haza fognak jönni? A nagyobbal legalább meg lehet beszélni, bár neki sem lesz egyszerű.

Vigyázzon anyud nálatok a gyerekekre, és csinálj egynapos programokat.

2016. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
5-ös, szerintem meg épp azért kérdezi meg, mert tudja, hogy az, csak szeretne önigazolást kapni.
2016. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

1 évest még nem hagynék ott egy hétre (mondjuk én 1 éjszakára se tudtam volna mert szoptattam), mi úgy tervezzük akkor megyünk el kettesben több napra a férjemmel mikor a kicsi is már 3 éves lesz és akar menni a mamáékhoz.

Nektek egy wellness hétvégét javasolnék.

2016. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Nalunk ez ugy volt,hogy anyosomek vittek a gyerekeket nyaralni.mi akkpr maradtunk kettesben :)

A nagyot mar vittek masfel evesen,a kicsit 2,5evesen.

Most a harmadik meg picike 4hos.

A nagyok a mamaval balcsiznak,a picire pedig a masik mama fog vigyazni szombaton.

Egyenlore csak reggeltol estig,de fel eves kora korul ott is fog aludni.

Nekunk kell.nem onzoseg ez.

Attol,hogy szulok vagytok meg igenyelhetitek a kozos nyaralasokat.

A gyerekeidet Te ismered.Te tudod mennyire lennenek el egy hetig a mamaval.

En eleve a kezdetektol szoktatom Oket :)

Ettol meg imadom mindharmat.kozosen is megyunk nyaralni.

De jo neha pihenni kicsit.

2016. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!