Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alapvetően ugye rengeteg...

Alapvetően ugye rengeteg dolga van egy anyának. én társat keresnék, de jol látom, hogy ne foglalkozzak passzív férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szóval nem várható el egy férfitől jogy a gyerekemmel foglalkozzon, vagy segítsen, szerelgessen, vagy akár anyagilag. Mert pont olyan férfiakat vonzok be akik munka után csak a lábukat lógatják szinte az ölükbe hullt vagy örökölt házban, joformán kötögetnek a tv előtt és rettegnrk a gondolatátol is annak hogy újabb gyerekvállalás(van már nagy gyerekük) vagy az anyagias nőktől.


Én szinte napi harcot vívok megélhetésért, munka mellett bedolgozást is vállalok és gyűjtök lakásra és imádkozom hogy ki tudjak minden csekket fizetni stb.

Én céltudatos ffit szeretnék, akivel lehet közös célokért harcolni.

Valahogy ebben a szo szerint rohangálos, pörgős, tervezős életembe ugye hogy nem fér egy olyan ember aki semmire nem jo, csak "arra"?



Csak ugye bekavar az az elv hogy alapvetően nem pótapa egy uj férfi ne is várjam(de az durva volt pl amikor egyszer találkoztam valakivel, látta hogybabázom, legközelebb 2 év mulva összefutottunk és rá se pillantott a gyerekre hogy jé ilyen gyrrmek lett egy pici babábol..pedig még ő akart velem "járni".őt is a fenti indokom miatt utasítottam el, olyan önzőnek látom au ilyen pasikat)



És szoval segítséget sem lehet várni mert azt kihasználásnak veszik..


Igazábol milyen férfi jöhet szóba egy gyermekes anyának akit elhagytak?(de mèg "szalonképes"fiatal gyermeket szeretne még stb)


2016. júl. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanebben a cipőben járok :D Kétéves fiam van, én 30 vagyok, elég jól karbantartva. Az extra problémám, h én viszont nem szeretnék már több gyereket, így aztán még szűkül a kör, hisz ezt nem is titkolom - ne érjen senkit csalódás.


Magamban kerestem főleg a hibát, h én vagyok túl türelmetlen, h senkiről nem gondolom, h alkalmas lenne arra, h beilleszkedjen az életünkbe. De kezdek rájönni, h nem biztos, h bennem van a hiba.


De a kérdésedre visszatérve, nem, alapvetően nem pótapa egy férfi sem, de ha tényleg szeret és akar, akkor a gyerekkel együtt szeret és akar, és akkor meg fogja találni a lehetőséget, hogy hogyan segítsen.


Bízom benne, h jön még ilyen az életembe - na meg a tiedbe is persze.

2016. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván pörgös személyiséged van, gyerek nélkül is agyadra menne egy lusta pasi. Ne apa pótlót keress, hanem társat. Megfogalmaztad az igényedet, hogy céltudatos legyen, ne addj alább. Gyerek nélkül is ilyen társra vágysz. Ez a válasz a kérdésedre. Egy pörgős pasi se fog gyereket pesztrálni, és egy lustára is rábízható.

Ne ez legyen a szempont, hanem hogy jól kijönnek e egymással, ne utálja a gyerekeket.

2016. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugy látom sok olyan férfi olyan kényelmes hogy feljarna valakihez csak "arra"és neki ugy elég is lenne mint kapcsolat v szerelem vagy oda is költözne hogy főzzenek rá.


Legutóbb nem bírtam már tovább hallgatni hogy egyiknek az a legnahyobb gondja hogy milyen filmet nézzen meg. Most meg írkál egyfolytában nem akar leszállni rolam.


Közben rájöttem hogy voltaképp nem is tudom milyen férfi kompetens egy ilyen életbe ahol minden nap egy célhoz vezetö harc.nem robotmunka meg tv..

2016. júl. 29. 14:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Van pörgős pasi is a képben, vele meg időpontot nehéz egyeztetni talalkozni :D

Esküvő is olyan lenne mint egy filmben hogy alig tudtak beesni rá a felek :)

2016. júl. 29. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy kicsit lassítani kéne a pasikeresésben a gyerek mellett.

Egyik ismim is "görcsösen" keresett, randi hegyek, kell az apafigura.

Elege lett, pár évig csak a gyerekének szentelte a figtelmet, a gyereknek lett hobbija, sokat eljártak, sok időt szentelt a gyereke fejlődésére a hobbi kapcsán, ott ismerte meg a párját.

2016. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked még egyelőre rendezni kell a soraidat, és utána pasit keresni.

Még azt se tudod, milyen társ felelne meg, hogy akarod megtalálni?


Most először azt érd el, hogy megállj a magad lábán, ne szorulj rá egy férfira sem, és jól érezd magad egyedül is.


Amíg küzdesz a mindennapi megélhetésért, pl. nehéz elkerülni, hogy ne úgy keress partnert, hogy anyagilag jobban gyere ki. Ha jó lenne másra bízni a gyereket, akkor olyat, aki ebben megbízható.

De most nem arról volt szó, hogy neked kell férfi? Mert ezektől még lehet, hogy nem illetek össze.


Találd meg önmagad, és akkor tudod, hogy milyen pasival tudnál hosszú távon együtt élni, és kivel nem.


Elsőre az se biztos, hogy erőltetni kell az összeköltözést. Ismerkedj, kapcsolj ki, érezd jól magad. Ehhez nem kell összecuccolni.

Majd azzal tedd ezt meg, aki megfelel hosszú távon, elfogadták egymást a gyerekkel, és mikor nálad van, jobb neked, mint nélküle.


Akinek csak szexre kellesz, azt hajtsd el a fenébe. Nem kell rá főzni, elvégre ő se ad neked mást, csak szexet. Ne hagyd, hogy egyoldalú legyen a dolog!

Én pl. akkor főztem először pasinak, mikor felvetette, hogy ha már itt marad reggelig, és nem siet haza, akkor elpakolja a fát. Amíg ezt megcsinálta, főztem valami finomat. ;)


Csak azt mutasd be a gyereknek, aki komoly. Akivel hónapok óta stabil a kapcsolat. Nem kell neki asszisztálni a pár keresési botladozásokhoz, azt látni, hogy egyik jön, másik megy. Hogy a párod cserélhető. Mert idővel ha neki nem tetszik, akkor is azt akarja, hogy cseréljétek le.

De ez nem így működik.


Ha mindig olyan pasikat vonzol be, akik nem jók, akkor te ismerkedsz "rosszul".

Kicsit hanyagold a dolgot, hagyd leülepedni a tapasztalatokat, és ha tudod, mit akarsz, meg fogod találni.

2016. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!