Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem irritál, amikor...

Csak engem irritál, amikor kisgyerekes anyukák többes számban beszélnek olyan cselekvésekről, ami csak a kisgyerek csinál (pl. jóllaktUNK, fáj a hasUNK st. )? Ezt nagyon modorosnak találom és nevetségesnek.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

- Éjjel már nem szopunk.

-És a férjed hogy viseli? :))))


Viccet félretéve, én élőben nem ismerek ilyet, valószínűleg meglepődnék rajta.:)

2016. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
nem unjátok még ezt a kérdést? én sosem beszélek így egyébként, a védőnő nálunk pont így beszél, de nem érdekel...bárcsak ez lenne az emberek legnagyobb hibája és gondja.
2016. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindegy, hogy ki hogy beszél, engem inkább akkor irritál, mikor megbotránkoznak azon, hogy és én miért nem. Néha még így próbálnak be is vonni ebbe engem is, meg a gyereket is.


Bár szerintem még mindig jobb, mint a gügyögés. Na attól aztán végképp kész vagyok, ha gügyögnek a gyerekhez. Meg mikor a sajátjához csak gügyög ő is, meg az egész család, aztán csodálkozik, hogy nem tud rendesen beszélni.


Volt egy ilyen a családunkban, akkoriban csak a nagycsoport volt a kötelező, aztán mikor nagycsoportos lett a gyerek, akkor szembesültek azzal a szülők, hogy a közvetlen családon kívül, akik kb. minden nap látták a gyereket és gügyögtet neki, szinte senki sem értette, hogy mit beszél a kisfiú... de eszükbe se jutott, hogy ők rontották el..

2016. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Biztos a Szomszédok gyerekorvosától tanulták. MEgláttam és elkapcsoltam...
2016. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg elég unalmas már ez a téma... szupi szupi,hogy akik soha egyszerse beszéltek igy milyen tök jó fejek,akinek pedig van pofája az milyen szar irritáló pitsa.....😱😱😱 Ennél több bajod sose legyen,legalább van min nevetned ha már nevetséges számodra😊😊
2016. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Örüljetek, hogy ti ennyire tökéletesek vagytok.
2016. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Nem vagyok tökéletes. De a gyerek egyedül szart a pelenkába és én egyedül raktam tisztába. Nem tartom nevetségesnek, de nem beszéltem így. Fura lenne: jövőre államvizsgázunk 😃
2016. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
És ezen miért kell kiakadni de sok gondod lehet neked hogy ilyenekkel foglalkozol.
2016. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pár dolognál elnézhető, pl milyen jót játszottunk, ugye leginkább ő élvezte de én is részese voltam, alig aludtunk az éjjel, ez is rendben, orvosnál voltunk/kaptunk időpontot nekem ez is belefér, és a betegek vagyunk, ez általában rám is igaz, ha rá is, még használam a menjünk aludnit is, hiszen mellette próbálok úgy tenni, mintha aludnék, és a menjünk fürödnit is, ahol szintén kell a segítségem.


Azt sosem mondanám, hogy elestünk, beütöttük a kezünket, kakiltunk vagy ilyesmi. Szóval amit csak ő csinál annál nem használom.


Szerintem pont az hangzana furán, hogy pl a lányom kapott időpontot az orvoshoz.


Vagy mikor még pici és azt mondod megette az ebédet(pedig etetni kell) biztos jön a kérdés, hogy de jó, egyedül?

2016. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
Jaj szánalamas maki
2016. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!