Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk babát örökbefogadni...

Szeretnénk babát örökbefogadni! A férjemnek van 105.000 ftos leigazolható rendszeres jövedelme. Nekem nincsen! Ez mennyiben befolyásolja, hogy megkapjuk az alkalmassági határozatot?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti meg tudtok élni egy keresetből, akkor nincs azzal baj, hogy te nem dolgozol.
2008. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretnék dolgozni, de májsuban fejeztem be az iskolát(egyetemet) de közben terhes voltam. Sajnos a babánkat elvesztettük!!Ezért szeretnénk örökbefogadni!

Szóval mindenképp dolgoznék, csak most kell beadni a papírokat, és ugyebár még nincs jövedelmem...de 1-2hónapon belül már lesz!!!

AMúgy köszi a választ!

2008. szept. 29. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
miert nem probalkoztok meg sajat gyerekkel??
2008. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert császármetszés közben komplikáció lépett fel, és kivették a méhemet...
2008. szept. 29. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az örökbefogadásnál, ha rendesen hivatalos úton a családsegítőben és gyámhivatalnál intézed, nem ez a legfontosabb. Nálunk a pszichés alkalmasság volt a legfontosabb, én úgy éreztem. Gondolj bele: ma többszázezret keresel, holnap munkanélküli vagy. Vagy nincs állásod, de világsláger lesz a könyved. Ezt nem lehet biztosra mondani a jövő 20 évre. A havi pénz csak iránymutató, az embert nézik meg alaposan. Különben is azonnal lesz jövedelmed, mert tgyást kapsz (mondjuk ez nem sok)meg családi pótlékot. Tehát az a fontos, hogy a leendő szülők agya rendben legyen, és ez már feltételezi, hogy bármi áron előteremtik majd a jövőben a gyerek szükségleteire a pénzt, saját igényeik előtt. Ha egyébként lakás van, rendezett családi körülmények biztosítottak, nem fogtok semmiféle hátrányt szenvedni, mert éppen most nincs állásod. Majd lesz. Én gratulálok az elhatározáshoz, hogy egy gyereknek esélyt adtok jobb életre.
2008. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!