Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6,7 hónapos babával balatoni...

6,7 hónapos babával balatoni nyaralás? Tapasztalatok? Hogy bírta a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra tervezzük majd, januárra várjuk a kistesót, a nagy már 8 éves lesz jövőre. Érdemes elmenni? Élvezheti az egész család?
2016. aug. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi 4 honapossal es 5 evessel Horvátban voltunk, a napirendjet betartottuk a vizet is elvezte :)
2016. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eszter76 ***** válasza:
67%
Persze, hogy érdemes. :-) Főleg a "nagy" miatt, akinek ugyanúgy kijár a nyaralás, akkor is, ha kistestvére született. 6-7 hónapos babával még nincs sok baj, csak figyelni kell, hogy a legnagyobb melegben ne legyetek kint a napon, a baba meg mindig legyen árnyékban.
2016. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
igen! mi is 8 hósan vittük, egy stéges nyaralóba. de mi vittük a nagyiékat is, így béreltünk apartmant..igaz a lányom elég anyás, sokat nem tudtak segíteni, de legalább változatosság volt már az, hogy nem otthoni környezetben sétáltatom..amíg el volt a nagyiékkal azért, el tudtunk menni strandra, vagy én is pecáztam. összességében jól sikerült.
2016. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor tervezhetünk jövőre :)


(Én mindenkinek hasznos választ nyomtam, van ma itt az oldalon valaki, aki mindenkit lefelé pontoz...)

2016. aug. 3. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Görögországba vittük az akkor 7 hónapos lányomat...

Tudom szar szülők vagyunk, ahogy itt a pontozgatásokat elnézzük, de nagyon élvezte Ő is! Persze kb ugyanennyire élvezte volna a helyi strandot is :)

2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 honaposan Balcsi, 5 honaposan tenger. A gyerek imadta, csapkodta a vizet az uszokarika alatt, mosolygott.:)
2016. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Februári a kisebbik fiam, jövő héten megyünk nyaralni, pont aznap tölti a hat hónapot :) Nem tartok tőle, annyit készültem csak, hogy előrébb hoztam a hozzátáplálás megkezdését másfél héttel, mert már láthatóan az igénye megvolt rá, de nem ott akartam elkezdeni kóstoltatni, így most már úgy indulhatunk el, hogy tudom, a krumplit, répát megeszi :D


Ja, a nagy nekem is 8 éves :) Ő mindenhol jól érzi magát, ahol vízben lehet, úgyhogy miatta nem aggódom. Lemegyünk majd a strandra, ott a félsátor, oda be lehet húzódni, megyünk majd a vízbe kicsit együtt is, amúgy meg nyilván felváltva kint leszünk a kicsivel a parton, a naggyal meg megy valamelyikünk. Mondjuk az elejére, a sekély vízbe bemehet egyedül is.


Voltunk a nagyobbal is, amikor ennyi idős volt, annyiban volt csak más, mint otthon, hogy a nyaralóban kicsit tovább tartott az altatás, de amúgy minden pont úgy ment, mintha otthon lennénk. Ja, hát mondjuk annyiban még más volt, hogy esténként sokszor elmentünk még csavarogni. De elaludt a babakocsiban simán, úgyhogy ez sem volt probléma. A kicsivel is így fogjuk csinálni, annyi könnyebbséggel, hogy vele már mei tai-t is használunk, úgyhogy ha a babakocsiban nyűgös is lenne, valamelyikünk a hátára veszi, és neki ott már tökéletes :)

2016. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!