Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fizetett távollét vagy szabi?

Fizetett távollét vagy szabi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha magánrendelésre munkaidőben kaptam időpontot várandósággal kapcs vizsgálatra, akkor az fizetett távollét vagy szabit kell kivennem? Köszönöm.


2016. aug. 3. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Elmeletileg csak a kotelezo vizsgalatokra kotelesek elengedni. Ha a magandoki kethetente akar latni, akkor arra szerintem nem kell elengedniuk.
2016. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kötelező vizsgálatra kell elengedniük. És arra is úgy, hogy csak a vizsgálat (meg utazás) idejére.

Tehát egy UH miatt nem hiányozhatsz egész nap.

Ha szeretnéd a napodat, akkor szabit kell kivenned.

2016. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem: szabi.

Csak kötelező és munkaidőn kívűl nem elintézhető vizsgálatra kötelesek elengedni, s csak a vizsgálat időtartamára. Magándoki nem kötelező.

2016. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!