Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a párja külföldön...

Akinek a párja külföldön dolgozik? Milyen munkát végez? Mennyire nehéz érzelmileg nektek/gyereknek a távollét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én férjem N.o-ban dolgozik mint kőműves. Nehéz, főleg amikor megy el itthonról, a fiam pl nem tud elköszönni tőle beszalad a szobájába és az ablakból nézi, hogy megy el az apja :( Aztán számoljuk, hogy mennyit kell még aludni mire jön haza megint. Minden nap beszélünk telón többször is, így elviselhetőbb. Tudjuk, hogy más megoldás nincs, megszokni nem lehet csak elviselni. Azon vagyunk, hogy mihamarabb kitudjunk menni mi is lakni hozzá!:)
2013. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 adriennjeni ***** válasza:
Az Én párom is Németországban dolgozik, mint toronydarus. 17 -én lesz az esküvőnk, első babánkat várjuk. Egy éve csináljuk ezt, hogy havonta 4-5 napot van csak itthon, nagyon rossz, sokat sírok miatta. Október elejére várjuk a picit, nem lesz itthon a szülésnél. Nagyon megviseli a távollét, nem tud részt venni semmiféle előkészületben.
2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!