Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiamhoz elkezdett járni egy...

Fiamhoz elkezdett járni egy osztálytársa aki rossz szociális körülmények miatt nagyon büdös, csúnya dolog ha el fogom küldeni valamire hivatkozva?

Figyelt kérdés

Nem akarom megsérteni, de iszonyat büdös.

Amúgy tisztelettudó.


2016. aug. 4. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Fürdesd meg. Nyár van, ilyenkor lehet úgy tálalni, hogy milyen jól esik az embernek a melegben egy kicsit fürödni, pancsolni.


Egyébként igen, finoman szólva is csúnya dolog olyanért büntetni egy gyereket, amiről nem ő tehet.

2016. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én kipuhatolnám, akár a fiamon keresztül, hogy mi a helyzet, mert lehet, hogy otthon annyira rosszak a körülmények, hogy nem tud rendesen tisztálkodni, és akkor felajánlanám, hogy nálunk is megfürödhet, akár két naponta. Ha jóban van a fiaddal.

Inkább segíts rajta, mint hogy kitiltod a lakásból.

2016. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Megfürdetném. Akár úgy is, hogy elviszem őket strandra (persze ott előtte zuhanyoznak), vagy tópartra. De otthon is lehet kicsit pancsolni a nagy melegre hivatkozva.:)
2016. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek? Mert ha kicsik, akkor jó ötlet a pancsolás, de ha mondjuk 17 akkor fura lenne ha a kérdező megfürdetné :)... Ha nagyobbak akkor esetleg valahogy ajánld fel, hogy lezuhanyozhat ha szeretne, vagy mondd a fiadnak hogy mondja ő, hogy nehogy megsértsd. Ha egyébként rendes, tisztelettudó fiú, akkor nem küldeném el.
2016. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is segíts rajta. Esetleg beszélj a szülőkkel, hogy ha szükség van valamire szoljanak. Ha jó a kapcsolat a két család között, akkor azt is felajanlanam, hogy a család is jöjjön át tisztálkodni ha szeretne
2016. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Iskolás gyerekről van szó, nem kisgyerek. Ha büdös, akkor a rzhája is büdös, nem egyszerű testszag. Én nem fürdetném meg, nem létezik, hogy nem átlátszó. Az lenne sértő, meg az, ha megmondanád, hogy büdös.

Én kitalálnék valamit, pl. hogy programunk van, és el kell mennünk.

2016. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

10 éves a fiú.

Nem szeretném ha nálunk kezdene el fürdeni.

Nagyon büdös a ruhája és izzadságszaga is van.

Sajnálom szegényt, de zavar a rettenetes szaga.

2016. aug. 4. 21:21
 8/8 anonim válasza:
66%
10évesnek izzadtságszag? Wtf
2016. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!