Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy szülőnek csúnya gyereke...

Ha egy szülőnek csúnya gyereke születik, akkor ő tisztában van vele?

Figyelt kérdés
Általában szépek az újszülöttek, de van egy-kettő aki újszülött, csecsemő korában is csúnya.
2015. nov. 14. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én igen, tisztában vagyok vele:) nekem nem szép minden gyerek! Mikor megszületett a fiam, ott maradtunk a férjemmel az őrzőben, hozták a babàt, s megnéztem, s a férjem kapásból levágta az arcomról hogy nem tetszik:) nem volt szép arca, haja is itt ott volt egy szál...

Ettől függetlenül szerettem, szeretem mert az enyém, meg azóta kikupálódott, de nem volt egy szép baba. Olyan előálló Fülei voltak, szinte nap mint nap megjegyezték miért nem ragasztottak le neki.

Most 3 éves, vagány kis pasi lett, mondjuk ez szerintem azon is múlik hogy mindig vigyorog, trendi a haja, menők a rihái:)

Sokan megfordulnak utánna az utcán, nagyon sok 20-30 éves fiatal fiú megfordul utánna, s hallom ahogy mondják egymasnak hogy nézd, láttad milyen vagány, vagy menő kis srác volt!


Sógornőm lánya sem egy szépség, kész vagyok mikor posztolja facebokon a képeket, ahol a gyerek egyik szeme jobbra néz, másik balra félig csukva, nyelve kint lóg....

2015. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Na igen. Mert attól lesz valaki kikupálódott jó pasi, hogy jó a haja és trendi a ruhája... "szerencsés" gyerek.
2015. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok újszülött kifejezetten csúnya, sőt, a többség az. De az én fiam gyönyörűszép. :D


Szóval szerintem embere válogatja, de szerintem többen vannak, akik a saját gyereküket szebbnek látják, mint amilyen valójában.

2015. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én legidősebb fiam újszülötnek csunya volt de ezt tudtam is de mostanra egy okos nagyfiu lett és szebb is lett .
2015. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!