Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tizenévesen egyedül maradni...

Tizenévesen egyedül maradni egy kis babaval, nem félnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan szülnek tizenévesen, mert babazni jooo :D de arra nem gondolnak hogy akkor mi lesz ha az apuka lelép... :(


Ti mit tennetek ha ilyen helyzetbe tennétek vagy lettetek volna?

De akár huszonévesen is... akkor is megeshet ez.


2016. aug. 5. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki tizenévesen szül eleve nem az apara szamit
2016. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy az apuka lelép mindig megeshet. :D Nincs korhoz kötve.
2016. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem nagyon sokan. A magyar median (vagyis nem atlag!) no 26 evesen szuli az elso gyermeket.


Barmikor megtortenhet. 29 evesen szultem. Egyedul maradni szivas lenne vele minden korban, bolcsibe adnam, kisebb lakasban laknek sokkal rosszabb helyen (a meglevo lakasunk arabol ket kicsit kene venni). Szivas. De a ferjem nem ad ra okot, hogy ettol feljek.:)

2016. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%
Szerintem bármikor leléphet az apuka. Nálunk 19 év kapcsolat után döntött úgy hogy neki elég volt. 38 évesen maradtam egyedül 4 gyerekkel...de sokkal jobb ìgy :)
2016. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök mind egy, hány éves vagy..

Akármikor maradhatsz egyedül, akár egy baleset is közbe szólhat, nem csak az elhagyás.

40 évesen nem hagyhatnak el? dehogynem.


Az ember úgy tervezzen, hogy legyen a fejében az, hogy akármikor egyedül maradhat a gyerekével.


Én is hülye voltam, bíztam vakon valakiben, és egyedül maradtunk.. de inkább, mint egy rossz kapcsolatban.

Pedig hidd el, teljes mértékben azt hittem, velünk van.

Meggondolta magát, mert már buli kell, nem család.

Ó, és nem tizenéves a drága, de nem is huszon..

2016. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

A válaszolók nem értik. 25 vagy 35 évesen egyedül maradok a gyerekkel, stabil egzisztenciával, munkával nagyon más objektíven, mint tizenévesen, éretlenül, munkaviszony, háttér és tapasztalat nélkül.


Válasz: nem, nem félnek, mert egy vékony, tudatos réteget levéve valamiféle ösztönből szaporodnak. Persze ez nemcsak tizenévesen történik meg, hanem később is, de ebben a korban nagyobb arányban.


Huszonévesen pedig minek félni, akkor már pár lépéssel előrébb jár az ember. Nemcsak 30 felett van élet és agy (sőt).

2016. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mostanában pont nem ez a jellemző,szaladnak abortuszra. De egyébként is kitolódott a szülés, 30 körül többen szülik az elsőt, mint 20 körül.
2016. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül minden anyukát megvisel, ha apuka lelép, de itt nem ez a kérdés.

Gimisként nem szültem volna a szülők nyakára, függve tőlük, így nagyon ügyeltem arra, hogy ne essek teherbe. 28 évesen pedig, amikor állapotos lettem, volt már saját lakásom és kocsim (a párommal való megismerkedésünk előttről), jó fizetésem, szóval az anyagi részét megoldottam volna. Nem akarok mástól függeni, nem véletlen, hogy nem lett előbb gyerekem.

2016. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!