Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fêltek hogy egyedül...

Nem fêltek hogy egyedül maradtok a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha elhagyna a pártok es egyedül naradnárok a gyerekkel mit tennétek?
2016. júl. 2. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem félek. Voltam már egyedül, 5 évig, és nem a párom hagyott el, hanem én őt, mert... na hagyjuk, hosszú, nem mennék bele. Kibírtam, megszoktam, nem mondom, hogy szörnyű volt, jól elvoltunk kettesben is a fiammal. Most két gyerek van, és alapvetően biztos vagyok benne, hogy a férjem nem hagyna el, de ha mégis, akkor sem esnék kétségbe.
2016. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Attol nem, de attol igen, hogy egyedul maradok gyerek nelkul. Attol, hogy mivel ugyanannyit van vele, mint en, es szereti, jo apja, siman neki itelhetne a birosag. Mindkettonknel jo helyen lenne.


Nem akarunk elvalni, szeretjuk egymast, de felelmetes belegondolni, mi lenne, ha megis. Pl ha eladnank a lakast, a felebol egy 25 nm-es tudnek csak venni es o is es azontul ott elnek...(most vettuk, ezert vagyok tisztaban ennyire a piaci arakkal)

2016. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem, soha egy pillanatra sem. Miért félnek? Az már régen rossz. Max egy balesetet vagy betegséget tudok elképzelni ami szetvalaszthatna minket.
2016. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy húzós hétvégénk, kicsit leléptem a srácokkal gondolkodni és pont ezen agyaltam végig, hogy hogyan fogom megoldani a jövőnket. Nem féltem, de elszomorított, hogy ha nem jól alakul a helyzetünk, a srácokkal hogy lesz, mert az apjuk a minden. Az az igazi bármiből, amit vele csinálnak együtt, ez meg pótolhatatlan. Hogy nekem miből és hogyan van elegem, az a másik oldal.

Anyagilag, nevelésileg, iskolázásban, sport stb. lehetőségekben nem lenne hátrányuk, nem függünk ilyen szempontból egyiken sem a másiktól, de az apjukat semmivel nem tudnám pótolni. Úgyhogy inkább felhívtam, aztán utánunk jött "nyaralni" ő is.

2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
nem felek...vakon bizom a paromban (10 ev utan mentem hozta szoval atgondoltam jol a dolgot) es tudom hogy ha mi ketten szet is mennenk a gyermekerol mindig gondoskodna...szerencsere oroksegunk is lesz szoval nem kell aggodnom meg akkor sem ha ne adj isten a valasnal sokkal rosszabb tortenne vele.
2016. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem.Az első gyerekem 2.5 éves volt,amikor elváltunk.Bár voltak kapcsolataim,a partneremnek sem anyagi,se erkölcsi felelősséget nem kellett vállalnia(nem is akartam).Saját lakásom,autóm volt,a céget a volt férjemmel együtt csináltuk(ez a mai napig így van,'95-ben váltunk el).Azóta ismét férjhez mentem,születtek közös gyerekeink,de most sincs aggodalmam.Kocsim,cégem,otthonom is van,és lenne/maradna,még ha Ő elhagyna,akkor is!
2016. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagyástól sosem féltem, de terhesen az volt a parám, hogy valami történik vele, én meg egyedül nevelem fel a gyerekünket. Utólag nevetséges, de néha annyira féltem ettől! :)
2016. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig sem gondolkodtam azon a terhességem alatt, hogy ilyesmi előfordulhat velem. A fiam 2-3 hónapos korában először jutottam erre, majd 1 éves volt, mikor költöztünk.

Először a csontomig hatoló félelem, és kétségbeesés járt át. Sokat hezitáltam. Nem gondoltam, hogy ez velem megtörténhet, váratlan pofon volt az élettől.

Aztán rájöttem, hogy nincs más választásom, mint erősnek lenni.

2016. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem,megoldanám.
2016. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8as és hogy sikerült túl élned?

Én most vagyok ebben a helyzetben, egyedül maradtam egy kicsi gyerekkel. És igen, most azt érzem, hogy kétségbe vagyok esve.

2016. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!