Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejszaporítás elektromos...

Tejszaporítás elektromos mellszívóval?

Figyelt kérdés

Ha minden órában rátenném a mellemre a mellszívót (kora babám van nem tud szopizni és kevés a tejcsim) növekedne a mennyisége?


A választ előre is köszönöm!



2016. aug. 12. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

az én esetemben amig a picen voltunk rengeteg tejem volt, és tudtam a mellszívóval nővelni is. aztán ahogy hazajöttünk pikk pakk elapadt a tejem.

probáltam a mellszívós praktikát újra de nem hozta vissza a tejed.

remélem te sikerrel jársz

2016. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha hatékonyan szív, akkor valószínűleg igen. De az is lehet, hogy sokat ártana a cicidnek, főleg, hogy most szültél, még nincs eléggé megedződve a mellbimbód. Annyira nem tudom ezeket, nem mellszívóztam, de más módon is segítheted a tejtermelést. Egyél, igyál nagyon sokat, legjobb a leves, igyál alkoholmentes sört vagy malátaitalt. És próbálj meg pihenni 2 fejés között. Ha nem pihensz és nem eszel eleget, akkor egész nap rajtad lehet a mellszívó, akkor se lesz több.
2016. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt korababám, de nem tudott ügyesn szopni, nem ment a mellretétel, nekem a tejbelövellés utáni 100-120 milis fejésből 1 hónap alatt elapadt. 😞 De van ismerősöm, aki fenn tudta így tartani a tejtermelést a beteg, szopni nem tudó babának hónapokon keresztül, míg a baba megerősödött és tudott maga is szopni. Attól függ, kinek hogy reagál a melle a mesterséges ingerre, szerintem ez főleg szerencse kérdése.
2016. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém se volt korababa-a 37. héten született-de problémái voltak a szopizással(hipotón baba volt).Konkrétan nem volt ereje szopizni.Bár minden 3. etetéskor tápszert kapott,6 hónapig fenn tudtam tartani(csak fejéssel)a tejtermelést!Én 2-3 óránként fejtem az elején,később akkor,amikor időm volt(de napi 2-3 alkalommal akkor is)Én elektromos Avent mellszívót használtam(legalább addig tudtam olvasgatni,netezni,mivel a gép elvégezte a dolgát).Örök hála a gyártónak!A kislányomnál elő se vettem,olyan szinten szopizott az első perctől(2 éves koráig).Ami fontos:igyál sok folyadékot!
2016. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött össze. Eü-i okból egy pont után nem szotathattam többé és az addig jó mennyiségű tejem pár hét alatt elapadt, hiába fejtem rendszeresen. A szaporító fejés se jött be. Egyszerűen a gép nem tudta beindítani a tejleadó reflexet, mint előtte a baba. Kézi fejés se ment.

Nekem Medelám volt.

2016. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!☺Ma megkaptam kipróbálásra az aventes mellszívót...hát egy álom☺ 1 hónapot voltam a babával kórházban és ott 2 majd 3 óránként fejni kellett kézi mellszívóval, ráadásul nem is volt sok tejem pedig ittam az alkoholmentes sört, szaporítóteát, zabkekszet ettem, rántott leveseket, urtica urrens.Majdnem egy hónapja vagyunk itthon és megmondom őszintén hogy lankadt a lelkesedésem amiatt hogy már fáj a kezem, türelmetlen vagyok, illetve hogy nincs annyi tej mint amennyi kellene.Ha nem fog nőni a mennyiség, akkor is megéri mert nagyon kényelmes.
2016. aug. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!