Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a szüleim...

Miért van az hogy a szüleim elmennek ketten nyaralni engem meg vagy itthon hagynak vagy lepasszolnak a mamámhoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert önzők.
2016. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy kicsit szeretnének csak ketten lenni. Hány éves vagy?
2016. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
12
2016. aug. 15. 17:01
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Én is "lepasszolom" a gyerekeimet, pedig kisebbek. évente 3 napra.

Ez nem önzőség, a szülőknek szükségük van erre.

Persze ha két hetente teszik ugyanezt, arra én is azt mondanám, hogy "sok".

2016. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekik is van magánéletük :) majd megérted ha odakerülsz te is.. Fáradtak és szeretnének kettesben pihenni ez nam bűn normális.Fogadd el és örülj annak hogy a szüleid annyi év útán is igénylik egymás társaságát..
2016. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert szükségük van arra, hogy kettesben is legyenek.


Családi nyaralásra is mentek együtt?

2016. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk ez nekem kicsit furcsa, egy 12 evest en biztosan nem hagynek tobb napra egyedul, bar lehet, hogy ez azert van, mert nalunk meg a kornyezetemben ez olyan 14-15-16 evre tolodott mindig.

De mindegy, ez most nem fontos. A lenyeg, hogy ez milyen gyakran tortenik? Ha rendszeresen, az azert tenyleg szemet dolog. De ha evente 1-2x, abban szerintem nincs semmi kivetnivalo, ok is szeretnenek pihenni, kikapcsolodni, amit egyszeruen nem lehet fesztelenul, akarmilyen csendes, nyugodt az a gyerek. Ezt leginkabb csak akkor erted majd meg, ha neked is csaladod lesz, de gondolj bele, te hogyan szorakozol felszabadultabban, ha a baratnoddel csak ketten mentek el valahova, vagy ha valamelyik szulo is elkiser?

2016. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem csak szülők, de házastársak is. És gondolom te sem szeretnéd hogy elváljanak később, mert elhidegültek egymástól. Nekik is szükségük van arra, hogy kettesben legyenek. Gondolom azért vannak olyan programok is amikre elvisznek téged (strand, állatkert, gyerekprogramok stb.).
2016. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Milyen alapon vannak itt lepontozva az emberek??????

Azert, mert azt irtak, hogy a szulonek is jar a kikapcsolodas es a parjaval kettesben toltott ido, sot netan meg felszabadultan SZEXELNI is szeretnenek, anelkul, hogy felniuk kellene, hogy a gyerekuk ranyit?

Aki szerint ennyit nem erdemel meg egy par, aki az egesz eletet a gyereknek szenteli, annak kivanom, hogy soha egy perce ne jusson a tarsara. Akkor majd megtudja, milyen erzes az. Termeszetesen mas a helyzet, ha a szulok allandoan csak egymassal foglalkozik, de a kerdezo nem irta, hogy ez lenne a helyzet.

2016. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6.számú válaszoló nem mentünk családi nyarálásra

7.számú válaszoló nem megyek buliba.

2016. aug. 15. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!