Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a szüleim...

Miért van az hogy a szüleim elmennek ketten nyaralni engem meg vagy itthon hagynak vagy lepasszolnak a mamámhoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 16:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8.számú kérdező elég ritkán nagyjából évente egyszer az a furcsa hogy eddig mindig együtt mentünk és ebben az évben meg nem
2016. aug. 15. 18:16
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg az a furcsa, hogy egy 12 éves itt kérdezi ezt meg, annyira nem életszerű, ne haragudj!:)

Ha tényleg 12 éves gyerek vagy, akkor kérdezd meg a szüleidet erről. De szerintem nem ez a helyzet, ez inkább egy provokatív kérdés, ami arra szolgál, hogy összeugraszd a két tábort. Alakul. :)

2016. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Kerdezo, evente egy alkalmat nem igaz, hogy nem vagy kepes kibirni, plane ha nem is egyedul vagy es mentek egyutt is. Amugy meg senki nem beszelt bulikrol. Az "elmenni valahova" alatt egy vidamparkot, allatkertet, jatszoteret is lehet erteni. Oda ugy esik jol elmenni, ha csak te es a haverod vagy, vagy ha anyukad is elkiser? Na ugye.

Amugy meg szanalmas, hogy igy lepontozgattad az osszes valaszt. Talan ha mindenki azt mondja, hogy ez normalis, akkor te is beletorodhetnel.

2016. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
A 12. válaszolónál a pont!Tök kamu,provokatív az egész!
2016. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Mert önző mocskok. Nem baj, hamarosan te sem akarsz velük nyaralni. És ha felnőnssz, lesz munkád, te se hívd őket nyaralni, ne is látogasd őket.

Ha 3 éves lennél és nem is élveznéd az utat meg nyűg lennél, érteném, de 12 évesen lefoglalod magad, nem zavarnád őket. Csak a pénzt sajnálják.

2016. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!