Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is tönkre ment a háta...

Másnak is tönkre ment a háta a baba mellett?

Figyelt kérdés
Hét hónapos lesz hamarosan a babám. Terhesen semmi baja nem volt, se a hátamnak, se a derekamnak. De az állandó emelgetéstől (8 kiló fölött van már) kivan teljesen a hátam deréktól nyakik. Még rosszabb, amióta le kellett engedni a kiságyát, simizve altatom, katasztrófa behajolva lenni sokáig. :( Segít ezen valami torna, vagy gyógymasszázs? Hamarosan szeretnénk elkezdeni próbálkozni a kistesóval, de úgy érzem magam, mint egy roncs... :(
2016. aug. 16. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fer be a kezed a racson? Huzd oda a picit es simogasd ugy.

Emelni guggolasbol emeld, ne hajolasbol!

Joga, nyujtas.

2016. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h várni kéne azzal a kistesóval.
2016. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha el tudnál járni tornázni, az nagyon jó lenne! Vannak direkt gerinctornák, gerincjógák, de valójában bármilyen jóga, pilates, bodyart megfelelő lenne, mert mindben vannnak direkt gerincet, hátat nyújtó elemek. Egészségtorna is jó lenne. Heti 2 már csodákra képes, legalábbis saját tapasztalat alapján.
2016. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1-, úgy esetleg beférne, ha nem az ágy közepén próbálnám altatni, hanem a rácshoz közelebb... Majd kipróbálom!


#2-es, nem nagyon tudunk sokat várni a korunk miatt (én 32, párom 44 lesz) és mindenképpen szeretnénk még gyereket...


Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még tapasztalatokat!

2016. aug. 16. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így altatom a gyermekem, a kezem befér de mozgatni nem tudom. Ráadásul negyedik emeleten lakunk lift nélkül és már 10 kg a kisfiam. A hátam nem hálás. Néha szokott fájni de azt azért nem állítanám, hogy tönkrement. De ő nyugodt természetű, cipelni a lakásban nem kell sokat, ez sose volt másképp. Amikor az első fogai jöttek 6 hónapos korában akkor viszont sokat kellett járkálni vele a lakásban, akkor fájt is mindenem mert 7 kg felett volt már. Az segített rajta, mikor kijött a 2 fog aztán visszaállt a rend, tudtam pihentetni.

Ha lehajolsz akkor a helyes technika, ha egyenes marad a hátad és inkább guggolsz. Nem tudom mekkora részt vállalt ez abban, hogy még bírja a hátam.

2016. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 kilós, 4 hónapos, rengeteget hordozott gyerek mellett amint tudtam, mentem csontkovácshoz. Hatalmas azóta a különbség (most 6 hónapos, még mindig rengeteget emelem, cipelem).
2016. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!