Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek baba mellett mikor...

Nektek baba mellett mikor volt időtök tornázni?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapos a lányom, jó lenne végre formába hozni magam, magammal is törődni kicsit.

De mikor?

Rengeteget foglalkozok a gyerekkel, örülök, ha az alap házimunkával végzek mellette. Mire megcsinálok mindent, este van.

Segítség, nagyszülők nincsenek. Ti hogy csináltatok?



2016. aug. 18. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Alvásidőben. :) csinálj egy fontossági sorrendet. Készülj fel rá, hogy fél év múlva, ha már mászik kapaszkodva feláll sétál, a fél lakás romokban lesz :) mert amit ér azt lepakolja stb stb. Mikor alszik ne mindig takaríts, hanem pihenj vagy épp tornázz. Illetve ha párom hazajön néha akkor lemegyek futni. De úgy is csináltam (igaz csak 2szer ) hogy ott játszott melletten és nézett mikor tornáztam, jókat nevetett rajtam :D
2016. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Amikor alszik. Az a titka, hogy nalunk nem en csinalok mindent, hanem a ferjem is. Te egyedulallo vagy?
2016. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell állandóan foglalkozni vele. Két evés közt hagyd az ágyában. Ott is nézelődhet, "játszhat" a játékával. Elég, ha a délutánt töltitek hosszabban együtt. Akkor jut mindenre időd.
2016. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyedülálló, viszont a férjem elég sokat dolgozik mostanában, csak este ér rá. Olyankor ő babázik :)

Muszáj lesz vmi rendszert vinni a dolgokba, tényleg imádom a kicsit, csak egyre jobban érzem, hogy magammal is kéne foglalkozni.

2016. aug. 18. 10:05
 5/18 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. aug. 18. 10:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Mit szoktal tornazni, milyen gyakorlatokat. Ebben lehet hogy tudok neked segiteni.
2016. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
amig aludt, addig tornáztam...házimunkát akkor úgysem tudtam csinálni hogy csendes legyek..sokszor tornáztam úgy is, hogy ébren volt...nagyon viccesnek találta hogy előtte ugrabugrálok :)
2016. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

72%: neked ez a mániád (már egy másik kérdésnél is) hogy valaki vagy egyedülálló, vagy a férjével közösen csináljanak mindent? Fel tudod dolgozni, hogy valakinek elmegy reggel a férje és csak fürdetésre ér haza?

az enyém 8-kor elindul, mikor még nagyban reggelizik a gyerek, mert egy óra csak az út a munkahelyére, majd este 8 körül ér haza, mikor tesszük közösen a kádba...utána már baromira nincs kedvem azzal nyaggatni hogy mosogasson.

2016. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Leraktam a jógaszőnyegre, és fölötte tornáztam, imádta! 2,5 hónapos korában próbáltam ki először, most 6 hónapos, és még mindig nagyon leköti, ha nézheti, ő is kalimpál a kezeivel :D
2016. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ja és nálunk az alvásidő nem játszik, mert csal ringatva, vagy cicin alszik el, mindkettőhöz kellek:D ha kislisszolok, sokkal hamarabb ébred, és nyűgös utána, úgyhogy nem mindenki tud alvásidőben intézkedni.
2016. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!