Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani nagy...

Piroska és a farkas kérdése:

Tudnátok nekem mondani nagy teherbirásu biciklis gyerekulést?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami kb 28-30 kg-ig jo, es megfizetheto. (ekezetekert bocsi)
2016. aug. 18. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a saját biciklit preferálom ekkora gyerkőcnél. Vannak viszont kifejezetten nagyoknak készült Junior gyerekülések. Ismerősömnek Polisport Guppy Junior-ja van.
2016. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem a márkát. Én is a sajátot preferálom, de van egy nagynövésű kislányunk, még nincs 2,5 éves de már 98-104- es méret, bő 17 kilóval...tervezzük, hogy a köv években biciklitúrákra mennénk, és annak a végigtekerését azért nem várnám el tőle, de attól félek, ha az általános 22kg-ig megfelelő ülésre ruházunk be, azt nem tudnánk már igazán kihasználni. lehet, h lelassul majd a növekedése és végül 30 kilósan már bele sem ülne, de addig is talán jobban megérné.
2016. aug. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!