Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Odadnál a gyereknek használt...

Odadnál a gyereknek használt rágókát?

Figyelt kérdés

Egy ismerőstől kaptunk pár játékot, van benne pár vagány Fisher Price rágóka, pl ez [link]


Jó állapotban vannak, nincsenek rajtuk rágás nyomok, azt mondta az ő fia nem is rágta. Az én babám se szokta ezeket rágni egyelőre, jó, néha beteszi a szájába, mint minden mást, de a kezét jobban szereti rágcsálni...Kidobni sajnálnám őket, mert szépek és lehet eljátszana vele, de nem tudom, hogy adjam-e oda. Végülis, bármilyen játék, ami használtan kerül hozzánk, lehetett más gyerek szájában is. Ha mégis odadom hogyan fertőtlenítsem, ami bombabiztos? Gondolom sterilizálni nem lehet, amelyik zenél is.


2016. aug. 19. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem adnám.
2016. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2016. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én Chicco fertőtlenítő folyadékba tettem néha a saját játékait is.

Nem tudom mivel jobb a földről felszedett játékot odaadni, mint a használt kapottat.

Mindegyiket fertőtleníti az ember...

(persze ami kopott, agyonrágott, azt nem hinném, hogy odaadnám, de egy jó állapotút ezért nem dobnék ki.)


A zenélőst meg Sanitol spray-vel.

2016. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül a használt rágóka az amit sosem adnék oda, most azt hogy az ismerős mit mondott az megint más dolog.
2016. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
unokatesótól kaptunk, azt éppen odaadtam, de mondták hogy nem nagyon használták. mástól szerzett rágókát nem adnék oda.
2016. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem, de kaptunk tesóméktól használtan pancsolós könyvet, csipogós mickey egeret stb. Eddig nem gondolkoztam rajta, de tuti rágta az ő lánya is. Nem lett baja, de ami direkt szájbavevős játék, azt nem adnám a kicsinek oda.
2016. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

én simán odaadnám neki. vettem is használtan, sterilizáltam, és jó volt.

ha klubba mentünk, ott is előfordult, hogy egy pillanat alatt rágókét, cumit cserélt 2 gyerek. mégsem dobtam ki utána csak azért mert más szájában is járt.

akkor sem dobtam ki a rágókát, ha a babakocsiból alacsonyan reptette a járdára, fűbe, homokba.


ez a linkelt meg inkább játék, mint rágóka...

esetleg próbáld meg, hogy szét tudod-e annyira csavarozni, hogy az alsó nagy karikát leszedd... bár szerintem bele is tudod úgy lógatni chicco sterilezőbe, hogy a zenélő része ne kerüljön bele.

2016. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha olyan ismerős akit ismerek rendesen és megbízhatóak akkor odaadnám, igen.
2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Öööö én is kaptam rágókát tesómtól, az ő fiáé volt! Azt mondta sterilizáljam le és semmi baja. Hát én vettem sterilizáló gépet és sztem odaadom majd neki. Idegentől használtat én sem adnék oda, de nekem így ezzel nincs bajom.
2016. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Kizárt.
2016. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!