Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Odadnál a gyereknek használt...

Odadnál a gyereknek használt rágókát?

Figyelt kérdés

Egy ismerőstől kaptunk pár játékot, van benne pár vagány Fisher Price rágóka, pl ez [link]


Jó állapotban vannak, nincsenek rajtuk rágás nyomok, azt mondta az ő fia nem is rágta. Az én babám se szokta ezeket rágni egyelőre, jó, néha beteszi a szájába, mint minden mást, de a kezét jobban szereti rágcsálni...Kidobni sajnálnám őket, mert szépek és lehet eljátszana vele, de nem tudom, hogy adjam-e oda. Végülis, bármilyen játék, ami használtan kerül hozzánk, lehetett más gyerek szájában is. Ha mégis odadom hogyan fertőtlenítsem, ami bombabiztos? Gondolom sterilizálni nem lehet, amelyik zenél is.


2016. aug. 19. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
A rágóka pont egy olyan dolog, ami nem túl nagy összeg, a gyermek a szájába veszi, nyálas lesz, bukik stb.. Okè, hogy lefertőtlenítem, de na.. Ne ezen spóroljunk már.
2016. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak sima olyan kis puha vizzel töltött rágókát nyilván nem adnék oda. De azért ezek inkább játékok, mint rágókák szerintem, ha megnyomom zenél, stb... Tanácstalan vagyok, sajnálom kidobni.
2016. aug. 19. 14:38
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a válaszolók sosem vettek használtan semmit? Én pl. vettem használtan járássegítőt, játszószőnyeget, ezekhez is voltak kisebb játékok, akár az is lehet hogy az előző gyerek megrágta őket, holott nem kimondottan rágókát vettem. Tisztítás után szerintem oda lehet adni. Mégis mi baja lehet a gyereknek ha lefertőtleníted előtte?? Semmi.
2016. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Én fertőtlenítés után simán odaadnám.
2016. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!