Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos hogy rosszul esik ez a...

Jogos hogy rosszul esik ez a barátnőmtől vagy a hormonok miatt el van borulva az agyam? Jó lenne pár független vélemény .

Figyelt kérdés

Terhesség elején vagyok, és állandóan rosszul vagyok. Émelygek, hányingerem van, hányok, stb. Említettem a barátnőmnek amikor legutóbb beszéltünk, akkor sem tűnt úgy, hogy különösebben érdekli, de azóta sem érdeklődött egyetlen egyszer sem, hogy hogy vagy Te szerencsétlen? Beszéltünk pedig telefonon és chat-en is, én nem hoztam fel, mert nem akarom ráerőltetni magam meg a bajomat. De semmit nem kérdezett, SEMMIT.. Jobban vagyok-e, hányok-e még, stb... csak elmondta miért hívott, és ennyi... Chat-en is leírt valamit, én válaszoltam, érdeklődtem felőle, válaszolt, és ennyi.

Semmi hogy vagy.

Pedig jól esett volna :(.

Nincs szó olyanról, hogy nem lehet gyereke és fáj neki hogy terhes vagyok, stb.. nem erről van szó, vannak gyerekei, ilyen gond nincs.


2016. aug. 21. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Te hányszor kérdezted, hogy hogy van?

Miért csak tőled lehet?

Neki már vannak gyerekei, tudja hogy a terhesség után jön a java, azért nem esik hasra és nem tutujgat.

2016. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is van már gyerekem. Tudom mi jön.Ettől még vacak dolog egész nap hányni. Egy hogy vagy valóban tutujgatás egy barátnőtől??? Én meg szoktam kérdezni hogy van :), ahogy írtam is ma is érdeklődtem felőle.
2016. aug. 21. 20:51
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Egyszerūen nem csinál nagy ügyet a terhességedből. Ha valami kikívánkozik belőled, mesélj neki róla. Ennyi.


Amúgy meg tök érdekes, hogy a témában a fele kérdés arról szól, hogy zavarja a kismamát az érdeklődés, a másik fele meg hiányolja ugyanezt.

2016. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Hát nem tudom,az én barátnőim se kérdezték,hogy hogy vagy!

Mondjuk tudták,hogy falramászom a sablon "hogy vagy,de amúgy nem érdekel" típusú kérdésektől!

2016. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Tőlem se kérdezgették ezt. Volt hogy szóba került a beszélgetés során, de nem ez volt a jellemző. Érzékeny vagy.
2016. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Én nem kérdezném meg a barátnőmtől, szokott-e még hányni, nekem ez túl személyes. De ez nem jelenti azt, hogy nem érdekel, mi van vele.
2016. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Én nem akadtam ki ilyenen.3x vártam babát,volt,amikor intenzívebben/gyakrabban beszélgettünk a terhességről,az adott várandósság örömeiről,nehézségeiről,volt amelyik alatt szinte alig esett szó a dolgokról.Mindenhol 2-3 gyerek van(5-6 baráti családról van szó),keresztbe-kasul keresztszülők vagyunk egymás gyerekeinek,mégsem volt ebből soha gond.Holott már 20 év áll a hátunk mögött.
2016. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Most ne haragudjatok, tudom hogy divat nem egyetérteni a kérdező problémájával meg csak azért is lehurrogni, de ez pont jellemző a mai világra ami a válaszokból kijön. Mindenki számára teljesen természetes, és helyénvaló hogy a barátnője lecarja a kérdezőt és a problémáját. Hát nem tudom, én akkor is meg szoktam kérdezni a barátaimat hogy jól vagy-e ha csak meg volt fázva, mert érdekel hogy mi van vele. A terhessége felőle meg nem érdeklődni, főleg úgy hogy tudja hogy nehezen viseli a közöny magas foka ami szerintem nem elfogadható egy baráttól. Nem mondom, hogy örökre bántódj meg, de szerintem jogos hogy rosszul esik, nem veled van a baj kérdező!!
2016. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

4# akkor sz.a.r. emberek vesznek korul. ..en a barátnőimtől , ha megkerdezem hogy vannak, akkor bizony a válasz is èrdekel.

A te baratnoid se baratnok es Te sem lehetsz jòbaràt

2016. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
:-) ohhh,hát te már csak tudod!
2016. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!