Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyukák 2 pici mellett...

Más anyukák 2 pici mellett ráérnek egésznap a külsejükkel foglalkozni? A férjem nagyon megbánt ezzel az állandó hasonlítgatással.

Figyelt kérdés

Nem piszkál folyton,csak kifejezi néha hogy én miért nem vagyok olyan csini-ápolt stb.mint más felesége.Ez nekem borzasztó xarul esik, mert 2 kicsivel vagyok itthon,egy 2 évessel és egy 5 hónapossal.Minden másnap tornázom, de mivel csak szopik a lányom,nem indulnak meg a kilók, bár nem vagyok kövér, csak hát formásodás rámférne.

Én megértem őt hogy nem ilyet vett el feleségül,dehát mit csináljak ha egyrészt xar éneket örököltem, mert hiába vigyáztam, repedtem sok helyen,hízásra hajlamos vagyok, a hajam fodrász nélkül sehogy se áll és segítségem sincs akire kicsit rábízhatnám a gyerekeket.Félre értés ne essék, imádom őket, ők életem értelmei, de olyan rohadtul irigy tudok lenni, mikor látok más mamikat akik csinik-fittek-ápoltak és mindig arra gondolok h ez milyen kiszúrás és hogy a férjem miért mindig ezeket a nőket látja meg?

Ki vagyok akadva.


2010. ápr. 20. 15:23
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
nem "éneket" hanem Géneket akart lenni...
2010. ápr. 20. 15:25
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Én a helyedbe mondanám: oké, szívem, holnapután vigyázol a gyerekekre, mert bejelentkeztem fodrászhoz és kozmetikushoz. Utána is vigyázol rájuk, mert vásárolni megyek pár csinos rucit. Ha néz rád, mondd neki hogy "egy csinos feleséget a férje öltözteti" , ez rajta is múlik!!
2010. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
húúú, nem könnyű a dolog!azért én mégis azt tanácsolom, hogy próbálj meg akár a gyerekek 'kárára' is időt szakítani magadra!Lehet, hogy ez most tök bunkóságnak tűnik a gyerekekkel szemben, de a későbbi házasságotok szempontjából meg létfontosságú!pl- próbáld apát rávenni arra, hogy vegyen át őt terheket, hogy magaddal tudj foglalkozni!Hagyd el a slamposabb ruháidat, és egy picit öltözz csinibben si a hétköznapokon, főleg amikor együtt van a család!reggel mossál hajat, mielőtt a picik felkelnek, akkor könnyebb frizurát készíteni, vagy válassz más frizurát!Újíts magadon!Hidd el, megéri, mert ha áldozol rá, és ő észreveszi és megdicsér, akkor Te is jobban érzed majd magadata bőrödben!Nem a meztelen valóság a fontos, hanem a csomagolás!!!Hajrá!!!
2010. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
mindkét előttem szólóval egyetértek, irány a fodrász, apuci vigyázzon a gyerekre...ja és legalább 4 órát legyél távol, tanulja meg, hogy nem a feneked növeszted otthon, hanem dolgozol
2010. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Hát a gond az hogy ő rengeteget dolgozik, van hitelünk is, kell a pénz stb. tehát én aztán mondhatom neki hogy most ő vigyáz a gyerekekre, de úgyse ér rá.:// És még csak le se szúrhatom emiatt hiszen nagyrészt az ő fizujából élünk.

Közben meg tudom h így tönkremegy a házasságunk mert én se vagyok elégedett magammal, ezt gondolom ki is sugárzom..és ő se elégedett.:/

2010. ápr. 20. 15:32
 6/39 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam h a nagyot "beadom" pár órára játszóházba és a kicsit viszem magammal ha vásárolni szeretnék magamnak vagy fodrászhoz mennék, de az a baj hogy a játszóházasdi nem két fillér, tehát akkor nem marad fodrászra és egyéb luxusra.
2010. ápr. 20. 15:34
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

figyu ezt akkor róhatja fel a férjed, ha mondjuk minden szombat délelőttöd szabad, h kozmi, körmös, fodrász kezelésbe vegyen....2 naponta tornázol? fogadd őszinte tiszteletem!!!

én egy gyerek mellett néha úgy nézek ki mintha átment volna rajtam egy úthenger, előtte modellkedtem, a pasik körülzsongtak, most se vagyok túlsúlyos, de a hajam, a körmöm, bőröm néha szörnyű állapotban van....

2010. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
anyós? anyu? megbízható barátnő? lánytestvér? ők nem tudnak vigyázni addig a gyerkőcökre?
2010. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok!!!Ne add má' fel!!!!Tessék küzdeni magadért, magatokért!Fogadd meg a tanácsainkat, meglátod, meglesz az eredmény!!!!Legyen önbizalmad, hogy képes vagy rá, ahogyan mások is!MEG TUDOD CSINÁLNI :)))))
2010. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ez a klasszikus lelki bántás, neki semmi hibája?
2010. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!