Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Talán tejláz?

Mi lehet ez? Talán tejláz?

Figyelt kérdés

Babám koraszülött volt így nem szopizik, lefejem a tejcsit (amiből nem sok van).Ma úgy keltem hogy a bal mellem iszonyatosan fáj.Nem piros, nincs bekemènyedve de rettenetesen fáj (megjegyzem ebből jön a kevesebb tejcsi)


Egyre meg fel a hőm, bár még csak 37.4 nél járok, de 36.5 ről indult és 1 óra alatt felkúszott.Ráz a hideg és herpesz is kijött a számon.


Elektromos mellszívóval fejek, lehet hogy túlzásba vittem a fejést (hogy több tejem legyen), vagy túl erős volt a fokozat amit használtam?Valakinek ötlet, vélemeny, tapasztalat?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. Nekem úgy jött rendbe, hogy sokat masszíroztam, bár fájt és sokat szoptattam. Sajnos a mellszívó nem úgy működik, mint a kisbaba és nem minden csatorna ürül ki, ezért gyulladt be.
2016. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló beszéltem a védőnőmmel (akit nagyon szeretek, precíz, kedves és segítőkész) aki azt mondta hogy ez tuti nem tejláz, mert ahhoz nagyon kevés a tejem.38.3 a lázam, vettem be egy 1000 grammos c vitamint, illetve ha feljebb megy a lázam akkor panadolt fogok bevenni.De akkor mi lehet a mellemmel?
2016. aug. 23. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok. Én most küzdök tejlázzal. A mellem fáj, reggel kezdődött a láz, fáj a fejem és nagyon meleg, vörös ott, ahol el van záródva a csatorna.

Elmentem orvoshoz, kaptam antibiotikumot és fájdalom csillapítót. Nem vonta kétségbe a szavam, pedig "csak" 37.9 volt a lázam, de nekem ennyi bőven elég, hogy kiüssön. Nem a láz nagysága határozza meg a baj komolyságát.

2017. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!