Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejláz 11hós baba mellett?...

Tejláz 11hós baba mellett? Bocsi a hülye megfogalmazásért csak gondoltam megkérdezlek titeket.

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban megjött a mensim 6nappal korábban,3napig tartott szóval rendes mensinek tudom be.

Vasarnap tejlázat kaptam,anyukám szerint terhes lehetek mert ő is ígyvolt hugommal,aztan szomszedunk kèrdezte miújság velünk említettem neki is hogy nemrègiben tejlázat kaptam,mire megkèrdezte hogy babát várok?

Èn ezt hülyesègnek tartom szerintem semmi összefüggès,szerintetek?

Bocsi ha hülyekèrdès

Egyèb:Kètnapja mensis görcseim vsnnak olyan mindjárt megjön èrzès a kávètól hányingerem lesz hacsak rá gondolok is.

Tesztet nem akarok venni ,tudom hogy az a biztosabb ès nem itt kèrdezgetni csak a tapsztalatokra lennèk kiváncsi.

Bunkó válaszokat nem kèrek!Köszönöm!



2016. ápr. 14. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs,de tényleg az lenne a megoldás ha tesztelnél.Ha terhes lennél megtartanád? A tünetek (amit az egyébnél írtál) utalhatnak terhességre,de vagy ultrahang vagy teszt mutatna biztosat.
2016. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok.A baba egyébként ugyanannyit szopizik ,mint menses előtt? Mert hallottam olyan,hogy akinek megjön a baba ritkábban kéri vagy el is hagyja,és ha esetleg nálad is ez lenne,akkor ugye a pangó tej is okozhat tejlázat.
2016. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Surubben szopizik nem hanyagolja a cicit.de ma elkezdte kihanyni az anyatejet terhesseg miatt ez lehet hogy a gyomra igy nem birja az anyatejet?

2016. ápr. 16. 13:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen egyeb.megtartanam
2016. ápr. 16. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kizárt akkor,hogy terhesség ll fent,de tényleg tesztelni kéne vagy orvoshoz menni,hogy ha az vagy akkor tudj rá felkészülni,csak jobb a biztosat tudni. :)
2016. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!