Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Etetőszéket ki mikortól használt?

Etetőszéket ki mikortól használt?

Figyelt kérdés

Chicco Happy Snack etetőszékünk van, a családból "örököltük". Dönthető három pozícióban, elvileg hat hónapos kortól használható. A leglaposabb állása sem túlzottan fekvős szerintem.


A gondom az, hogy a 7 hónapos babám a talajon, pléden játszva még nem ül egyáltalán. A pihenőszékben, amiben etetem viszont simán felül és ülve is marad magától. Nagyon kényelmetlen már a pihenőszében a földre kuporodva etetni, szeretném használatba venni az etetőszéket, de bizonytalan vagy, hogy kész van-e már rá a baba. Új széket nem szeretnék venni erre a kis időre, amíg remélhetőleg önállóan ül, mert ez amúgy hibátlan.


2016. aug. 24. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

"A leglaposabb állása sem túlzottan fekvős"


Miért? Gondolod, egy 7 hónapost fekve kell etetni????

Csak annyira kell dönteni, hogy ne függőlegesbe legyen a háta, ne terhelje a gerincét.

De azt írod: "ülve is marad magától". Akkor miért akarod fekve etetni???

2016. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom fektetve etetni, de úgy tudom, amíg nem ül önállóan (= magától, támasztás nélkül), addig legalább 45 fokban meg kell dönteni a székét. Ez ugye félúton van a vízszintes és a függőleges között, ennél meredekebb legjobban döntött állásban is a szék, ezért vagyok bizonytalan. Illetve azt sem tudom, hogy ez az etetőszékben felülés mennyire számít ülésnek, ha a talajon még egyáltalán nem csinálja.


De amúgy miért kell "kiabálni"?

2016. aug. 24. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn a hordozóban etettem, kicsit megtámasztva, hogy ne feküdjön annyira. 6,5 hónapos korában kezdett el ülni, kb 1-1,5 hónappal kèsőbb ültettem etetőszèkbe,mikor már sokat, ès stabilan ült.

Tehár 8 hónapos kora körül.

2016. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél évesen kihízta a 9 kilóig kalibrált pihiszéket. Akkor tájt vettünk egy Touragoo etetőszéket, ami dönthető is. AZt bő kétéves koráig használtuk.
2016. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!